Kā savākties? - personīgā produktivitāte un pašorganizētība | Visas Iespējas
Izaugsme

Kā savākties? - personīgā produktivitāte un pašorganizētība

30. jūl 2019, 15:30 - 30. jūl 2019, 18:00

Apraksts:

- NODARBĪBAS VADĪTĀJS -

Kristaps Kravalis (kristapskravalis.com)

- Personīgās produktivitātes un “high performance” treneris, Teoloģijas maģistrs (LU), uzņēmuma HiPotential.lv un PlayPotential.lv veidotājs.
- Vadījis vairāk nekā 120 ar personības izaugsmi un personīgo produktivitāti saistītus pasākumus, strādājot ar tādiem uzņēmumiem kā Tele2, Latvijas Valsts Meži, Magnetic Latvia, RSU, Roche, SEB u.c.
- 5 gadu garumā pētījis personīgās efektivitātes un produktivitātes tēmu teorētiskā un praktiskā līmenī. No apkopotajām zināšanām caur kursiem, nodarbībām, grāmatām, pētījumiem un personīgās pieredzes, izstrādājis datos balstītus, strādājošus augstas personīgās produktivitātes principus.

- PASĀKUMA SATURS -

Kā savākties ilgtspējīgām, uz rezultātu orientētām pārmaiņām? Tie no mums, kas kaut reizi mēģinājuši apņemties savā dzīvē kaut ko mainīt, ir pamanījuši, ka jau pēc nedēļas vai labākajā gadījumā mēneša sāk zust sākotnējais entuziasms un apņēmība. Ar to saskarās arī augsta līmeņa vadītāji, sabiedrībā atzīti cilvēki un pat personības izaugsmes treneri - tas ir dabiski un cilvēcīgi. Tomēr tie, kas galu galā sasniedz plānotos rezultātus, zinās teikt - āķis ir nevis tajā, cik es stipri apņemos, bet gan tajā, cik ātri un efektīvi es spēju savākties, lai atgrieztos uz pareizajām sliedēm pēc noiešanas no ceļa.

Katram no mums ir savs veids, kā savā dzīvē ieviest kārtību, kliedējot haosu. Tomēr bieži tas saistās nevis ar efektīvu pašorganizētību, bet gan aizbēgšanu no dzīves izaicinājumiem un problēmām. Veltot apzinātu laiku savas organizētības sistēmas izveidošanai, mēs šo “savākšanās” procesu varam padarīt daudz efektīvāku, ietaupot laiku, enerģiju, naudu un saudzējot veselību. Pašorganizēšanās sistēmas spiedīgos apstākļos mums palīdz neapjukt, bet stāties pretī drosmīgiem mērķiem, risināt problēmjautājumus un caur to just, ka dzīvojam dzīvu, piepildītu dzīvi.

Nodarbības laikā caur 7 soļu programmu katrs dalībnieks veidos savu pašorganizētības sistēmu, kas palīdzēs ieviest lielāku skaidrību, kārtību un mieru, pat ja esam nonākuši haotiskā dzīves posmā. Divu stundu laikā iepazīsmies ar 7 soļiem uz jauna līmeņa personīgo produktivitāti un pašorganizētību. Nodarbībā apskatīsim:

* Dzīves ritma kontrolēšanas principi;
* Pacel savu enerģiju jaunā līmenī - enerģijas menedžmenta rīki;
* No haosa līdz kārtībai galvā - domāšanas paradigmas un skaidrība valodā;
* “Borta kompis” - laika, prioritāšu, mērķu, uzdevumu savākšana vienotā sistēmā;
* No teorijas līdz praksei, kā izdarīt saplānoto - izpildes stratēģijas;

- PRAKTISKĀ INFO -

Ierašanās no 18:10

18:30 - 19:30 - 1. sesija
19:30 - 19:50 - tējas/kafijas pauze
19:50 - 21:00 - 2. sesija

- Norises vieta – Mārstaļu iela 10, Vecrīga, LELB Jaunatnes centra telpas.
- Dalības maksa – 20 EUR.
- Reģistrācija obligāta, vietu skaits ierobežots - EJ.UZ/PRODUCTIVITY7
- Nodarbība netiks filmēta un fotografēta.

Jautājumu, neskaidrību, ieteikumu gadījumā, raksti ziņu HiPotential.lv Facebook lapā vai epastā info@hipotential.lv.

Dalības maksa

20 € (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Skolēniem
Studentiem
Pašattīstība