Kas ir Visas Iespējas?

Visas Iespējas ir sociāls uzņēmums, kas apkopo jauniešu organizācijas un to rīkotos projektus gan Latvijā, gan pasaulē.

Mūsu mērķis ir atļaut ikkatram jaunietim atrast sev atbilstošākās iespējas un izmantot savu potenciālu. Mēs ne tikai aktīvi attīstām šo portālu, bet arī veidojam dažādas akcijas un pasākumus. 

Ja vēlies veidot sadarbību vai sazināties ar mums, tad droši raksti uz: info@visasiespejas.lv

Laiku pa laikam e-pastā izsūtām labākās iespējas, ko nepalaist garām (piesakies apakšā). Atrodamies arī FACEBOOK un INSTAGRAM – pieseko un nepalaid garām jaunumus.

Lūdzam ņemt vērā, ka Visas Iespējas apkopo citviet pieejamo informāciju, bet neuzņemas atbildību par konkrētās iespējās atspoguļotās informācijas patiesumu vai aktualitāti.

Projekts “All Opportunities” tika finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Socālajam uzņēmumam SIA “Visas Iespējas” noslēgts līgums ar A/S “Attīstības finanšu institūcija Altum” par granta saņemšanu ESF projekta Nr. 9.1.1.3/15/I/001 “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” ietvaros.

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!