Eurodesk sarunu šovs | Visas Iespējas
Pasākumi

Eurodesk sarunu šovs

Pieteikšanās termiņš: 27. oktobris, 2019

27. okt 2019, 11:00 - 27. okt 2019, 16:00

Apraksts:

Eurodesk sarunu šovā jaunieši stāstīs par mācību, darba un ceļojumu pieredzi

27.oktobrī, plkst.13.00-18.00, Ikšķiles novada jauniešu telpā, Eurodesk reģionālais koordinators biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar Ikšķiles novada jauniešiem aicina jauniešus uz “Eurodesk sarunu šovu”. Visas dienas garumā “Time To Move” kampaņas ietvaros, jauniešiem būs iespēja piedalīties šova veidošanā un klātienē uzzināt par dažādām ES jauniešu programmām un Eurodesk informatīvā tīkla pakalpojumiem. Pasākumā piedalīsies jaunieši ar saviem pieredzes stāstiem un ikvienam būs iespēja kļūt par daļu no Eurodesk sarunu šova.

Pasākuma programma:

  • 13.00 Dalībnieku reģistrācija. Kafijas pauze.
  • 13.30 Interaktīvā – informatīvā daļa par Eurodesk, ES iespējām jauniešiem. Dalībniekiem tiks dota iespēja pārbaudīt un papildināt savas zināšanas, ar interaktīvu metožu palīdzību izzināt pamatinformāciju gan par iespējām, gan to, kur meklēt informāciju un vērsties pēc atbalsta plašajā piedāvājuma klāstā.
  • 15.30 Pusdienas
  • 16.30 Eurodesk sarunu šovs. Sarunu šovs tiks filmēts un materiāls pēc tam izmantots video veidošanai.
  • 17.30 Pasākuma noslēgums ar kafiju un tēju, neformālas sarunas

Lai informētu jauniešus par plašajām iespējām iesaistīties Eiropas projektos, brīvprātīgajā darbā vai pašiem rakstīt un īstenot projektus, Eiropas informācijas tīkls jauniešiem “Eurodesk” oktobrī visā Eiropā organizē kampaņu “Time to Move”. “Time to Move” laikā visā Latvijā notiks pasākumi, kas palīdzēs jauniešiem izzināt viņu iespējas līdzdarboties dažādās ES aktivitātēs. Latvijā kampaņu īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, sadarbojoties ar Eurodesk reģionālajiem koordinatoriem un informācijas punktiem.

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Tīklošanās
Neformālā izglītība
Erasmus+