Balsot vai Bastot? Eiropas Parlamenta vēlēšanas (3) | Visas Iespējas
Pasākumi

Balsot vai Bastot? Eiropas Parlamenta vēlēšanas (3)

16. mai 2019, 13:00 - 16. mai 2019, 15:00

Apraksts:

Lai pievērstu jauniešu uzmanību Eiropas Parlamenta vēlēšanām un raisītu sarunu starp deputātu kandidātiem un jauniešiem, Valmieras Jauniešu dome rīko trīs diskusijas “BALSOT vai BASTOT? Eiropas Parlamenta vēlēšanas”. Tās notiks Valmieras Jauniešu mājā trīs maija ceturtdienās- 2. maijā, 9. maijā un 16. maijā.

Trešā diskusija:
16. maijā, 16.00 Valmieras Jauniešu mājā.

Piedalās:
# Kam pieder Valsts?
# Nacionālā apvienība
# ZZS

Interesanti tiek aicināti neformālā gaisotnē veidot sarunas un iepazīt politisko partiju EP programmas prioritātes. Pasākuma laikā partiju pārstāvjiem caur dažādām neformālām aktivitātēm un sarunām būs jāizskaidro partijas EP programma un jāiedvesmo jauniešus piedalīties vēlēšanās. Viena no aktivitātēm būs spēles spēlēšana, jauniešiem un vēlēšanu kandidātiem patiesi sēžot pie viena galda.

Pēc pāris nedēļām, 25. maijā, Latvijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas, kurās izvēlēsimies 8 Latvijas pārstāvjus. 2014. gadā vien 30% balstiesīgo piedalījās EP vēlēšanās, jauniešu vidū skaits ir vēl mazāks.

Tieši tāpēc atnāc, iepazīsties un noskaidro- kāpēc balsot, ne bastot!

Diskusijas tiek īstenotas ar Valmietas Jaunatnes centra "VINDA" finansiālu atbalstu Valmieras pilsētas jauniešu iniciatīvu konkursa ietvaros.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Iepriekšējā rudenī, pirms Saeimas vēlēšanām, VJD aicināja politisko partiju pārstāvjus tikties ar Valmieras jauniešiem diskusijās “BALSOT vai BASTOT?”, kuru mērķis bija veicināt jauniešu dalību vēlēšanās un labāk iepazīt politisko partiju piedāvājumus

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildība
Politika