Luminor Bank AS Latvijas Filiāle

Luminor ir vadošā neatkarīgā banka Baltijā un trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs. Mēs nodrošinām finanšu pakalpojumus privātpersonām, ģimenēm un uzņēmumiem. Tāpat kā mūsu vietējie tirgi - Igaunija, Latvija un Lietuva - mēs esam jauni, dinamiski un vērsti uz nākotni.

Atrodi nepatiesību

Divas patiesības, viena nepatiesība

Yes, you can! That's our attitude!

Luminor Group

Mūsu vērtības

Luminor kultūra atspoguļo mūsu vērtības: zinātkāre, sadarbība un fokuss.Zinātkāre ir mūsu galvenais pārmaiņu virzītājspēks labākai rītdienai. Mēs novērtējam komandas garu un ticam, ka komandas mērķi virza lielākiem sasniegumiem. Skaidri mērķi un fokuss ļauj mums uzņemties iniciatīvu un rīkoties.

  Veselība

 • Veselības apdrošināšanas pakete, kas pieejama uzreiz pēc pārbaudes perioda, kā arī iespēja papildināt to pēc 1 nostrādāta gada Luminor. Kā arī Luminor rūpējas par darbinieku fizisko un mentālo veselību, regulāri rīkojot dažādus seminārus un pasākumus darbinieku labsajūtas nodrošināšanai.

  Brīvdienas

 • Papildus standarta atvaļinājuma dienu skaitam gadā, pēc 1 nostrādāta gada Luminor, katram darbiniekam pienākas papildus atvaļinājuma nedēļa, kā arī iespēja izvēlēties papildus 2 atvaļinājuma dienas no papildus labumu groza.

  Finansiālais labums

 • Konkurētspējīgs atalgojums, bonusu sistēma, kas ir balstīta uz darbinieku darba sniegumu.

  Ofisa labumi

 • Hibdrīformāta darbs, iespēja strādāt gan no mājām, gan no mūsu modernajā Skanstes Biroja Rīgā, vai mūsu pārējiem filiālēm Rīgā - Tērbatas ielā, Mārupē, vai arī citās lielpilsētās - Daugavpils, Liepāja, Valmiera.

Ievietotās vakances

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!