Euro Live Technologies

SIA „Euro Live Technologies” (ELT), pasaules lielākā tiešsaistes spēļu programmatūras izstrādātāja “Playtech” meitas uzņēmums, ir līderis tiešraides spēļu pakalpojumu nodrošināšanā vadošajiem pasaules spēļu operatoriem. Mūsu komandu Latvijā veido 1900 talantīgi un enerģiski kolēģi, kuriem ELT sniedz dinamisku, inovatīvu un pozitīvu darba vidi. Mēs turpinām attīstību, pierādot sevi kā uzticamu, ilgtspējīgu, progresīvi domājošu un inovatīvu darba devēju.

Atrodi nepatiesību

Divas patiesības, viena nepatiesība

Kāpēc strādāt pie mums?

Mēs savus kolēģus uztveram kā ģimeni un mums patīk pavadīt laiku kopā. Komandas garu stiprinām ar regulāriem komandu pasākumiem neformālā gaisotnē, lielajiem pasākumiem, kuros esam visi kopā, un arī ar dažādu kursu un radošo darbnīcu palīdzību. Mūsu ballītes un pasākumi ir leģendāri – mums kopā nekad nav garlaicīgi!

  Veselība

 • Mēs gādājam ne tikai par mūsu darbinieku fizisko veselību, nodrošinot veselības apdrošināšanu, bet arī par mentālo veselību – katrs darbinieks var apmeklēt bezmaksas terapijas sesijas.

  Brīvdienas

 • Vairums no mūsu uzņēmuma darbiniekiem strādā maiņu grafikā, kas ir liela priekšrocība ikvienam, kam patīk plānot savu laiku pašam. Brīvdiena nedēļas vidū? Studijas no rīta? Mēs varam palīdzēt to īstenot! Darbu iespējams apvienot ar studijām un hobijiem, kā arī ļauj vecākiem pielāgot darbu bērnu dzīves ritmam.

  Finansiālais labums

 • Vairāki vadošie darbinieki ir izauguši no tādām pozīcijām kā kāršu jaucēji, spēļu prezentētāji u.c. Mūsu komandā ikvienam ir iespēja sevi pierādīt un izpētīt savas iespējas kompānijā, “ēnojot” savas sapņu pozīcijas profesionāli.

  Ofisa labumi

 • Mēs esam par attīstību – gan profesionālo, gan personīgo, tādēļ regulāri rīkojam atvērtās meistarklases un valodu kursus, kur var piedalīties ikviens interesents

Ievietotās vakances

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!