Citrus Solutions

Būvniecība

Citrus Solutions GmbH ir uzticams pakalpojumu sniedzējs, kas veic liela mēroga projektus optiskās šķiedras infrastruktūras attīstībai un paplašināšanai visā Vācijā, kā arī specializējas ēku inženiertehniskajā celtniecībā un renovācijā.

Mūsu klientu vidū ir pašvaldības, enerģijas piegādātāji un tīklu operatori, kā arī privātie uzņēmumi.

Citrus Solutions GmbH ir dibināts 2018. gadā un ir Latvijas SIA Citrus Solutions (2005. gads) meitas uzņēmums. Mātes uzņēmuma īpašnieki ir 51% Latvijas Republika un 49% Telia Company (Zviedrija).

Jauniešiem piedāvājam jaunus izaicinājumus, kas palīdzēs ar saviem finansiālajiem mērķiem un iespēju izaugt arī profesionālajā jomā. Mēs novērtējam katru, kurš ir gatavs ātri mācīties un ir ar pozitīvu attieksmi pret darbu un apkārtējiem. Darbs Vācijā dod iespēju saglabāt saites ar Latviju, taču iegūt pieredzi un sociālās garantijas no Vācijas. 

Mūsu vērtības:

Drosme.

Sapņojam un uzdrīkstamies sapņus īstenot dzīvē.   Izaicinām sevi, rīkojamies un pārvaram šķēršļus. Atrodam jaunas pieejas un metodes, lai sasniegtu mērķi. Esam patiesi!

Neatlaidība.

Redzam mērķi un kopējo bildi un neatlaidīgi darām visas jēgpilnās darbības, lai šo mērķi sasniegtu. Nepadodamies pie pirmajām grūtībām. Izzinām jaunas lietas, turpinām pašizaugsmi.

Uzticība.

Mēs esam atbildīgi un varam paļauties viens uz otru. Esam prasīgi pret sevi un kolēģiem.  Esam uzticīgi savai pārliecībai, saviem mērķiem, komandas spēkam, līdzgaitniekiem. Turam doto solījumu, godīgi un atklāti komunicējam, ja rodas atkāpes no solītā.

Mūsu misija: Mēs mainām pasauli!

Kontaktinformācija

+37120222504

Ievietotās iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!