Sūtījumu apstrādes operators

Dalies

Latvijas Pasts

Pieteikšanās termiņš: 28. janvāris, 2022

Slodze

Maiņu darbs

Darba alga (pirms nodokļu nomaksas)

800 - 1100 €

Klātbūtne

Pilnībā klātienē
Pārsvarā klātienē
Daļēji / Hibrīds
Tikai pēc nepieciešamības
Pilnībā attālināti

Aicinām pievienoties Latvijas Pasta Rīgas šķirošanas kompleksa komandai,
Sūtījumu apstrādes operatorus (šķirotājus) uz noteiktu laiku.

Darba pienākumi:

  • Veikt sūtījumu apstrādi un šķirošanu;
  • Sagatavot sūtījumu dokumentāciju (pavadzīmes, veidlapas, pavaddokumenti).

Prasības kandidātiem:

  • Vidējā izglītība;
  • Valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa 1. pakāpei (B1);
  • Spēja strādāt patstāvīgi, veicot fizisku darbu;
  • Sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

Piedāvājam:

  • Stabilu darba vietu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem;
  • Atalgojumu 800-1100 EUR (bruto);
  • Iespēju strādāt maiņu darbu, galvenokārt naktīs ar piemaksu 55% apmērā par nakts stundām;
  • Bezmaksas autotransportu nokļūšanai no darba nakts stundās Rīgas robežās;
  • Darbam nepieciešamās apmācības un pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
  • Iespēju pilnveidot un attīstīt profesionālās prasmes.

CV sūtīt uz latvijaspasts@visasiespejas.lv, nosaukumā norādot VAKANCES NOSAUKUMU!

Citi
Bez pieredzes
Studentiem

Latvijas Pasts ir moderns, uz biznesa pamatiem balstīts uzņēmums, kas efektīvi konkurē pasta pakalpojumu tirgū ar stabilu reputāciju, augstiem klientu apkalpošanas standartiem un motivētiem darbiniekiem.
Kopīgi ar sadarbības partneriem mēs pastāvīgi attīstām, daudzveidojam un paplašinām savu pakalpojumu saņemšanas iespējas visā Latvijas teritorijā.
Mūsu pakalpojumi ir klientiem pieejami, ērti un izdevīgi.

Uz organizācijas profilu