Šķirotājs / krāvējs

Dalies

Latvijas Pasts

Pieteikšanās termiņš: 31. decembris, 2021

Slodze

Maiņu darbs

Darba alga (pirms nodokļu nomaksas)

750 - 1300 €

Darba valoda

latviešu

Klātbūtne

Pilnībā klātienē
Pārsvarā klātienē
Daļēji / Hibrīds
Tikai pēc nepieciešamības
Pilnībā attālināti

Aicinām pievienoties Latvijas Pasta, Rīgas šķirošanas kompleksa komandā:

Krāvējus uz noteiktu un nenoteiktu laiku

Darba pienākumi:

  • Pieņemt noliktavā preces saskaņā ar pavaddokumentiem;
  • Veikt preču kvalitātes pārbaudi;
  • Nodrošināt preču glabāšanas apstākļu uzraudzību un kārtību noliktavā;
  • Veikt preču komplektēšanu un izsniegšanu tālākai transportēšanai;
  • Virzīt sūtījumus uz tiem paredzētajiem sektoriem.

Prasības:

  • Vidējā izglītība;
  • Valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa 1.pakāpei (B1);
  • Spēja darboties patstāvīgi un komandā;
  • Prasmes un iemaņas darbā ar datora un biroja tehniku;
  • Spēja veikt fizisku darbu;
  • Prasme organizēt savu darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • Sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

Piedāvājam:

  • Stabilu darba vietu vienā no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā ar atalgojumu 1000 EUR bruto;
  • Iespēju strādāt maiņu darbu, kas ietver darbu naktīs ar piemaksu 55% apmērā par nakts stundām;
  • Bezmaksas autotransportu nokļūšanai no darba nakts stundās Rīgas robežās;
  • Gada bonusu atbilstoši personiskajiem darba izpildes mērķiem;
  • Darbam nepieciešamās apmācības un pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem;
  • Iespēju pilnveidot un attīstīt profesionālās prasmes.

Pieteikumus sūtīt uz latvijaspasts@visasiespejas.lv, nosaukumā norādot VAKANCES NOSAUKUMU!

Fizisks darbs
Citi
Loģistika
Bez pieredzes
Studentiem

Latvijas Pasts ir moderns, uz biznesa pamatiem balstīts uzņēmums, kas efektīvi konkurē pasta pakalpojumu tirgū ar stabilu reputāciju, augstiem klientu apkalpošanas standartiem un motivētiem darbiniekiem.
Kopīgi ar sadarbības partneriem mēs pastāvīgi attīstām, daudzveidojam un paplašinām savu pakalpojumu saņemšanas iespējas visā Latvijas teritorijā.
Mūsu pakalpojumi ir klientiem pieejami, ērti un izdevīgi.

Uz organizācijas profilu