Projekta vadītājs (uz noteiktu laiku)

Dalies

Ruckas mākslas fonds

Cēsis, Latvia

Pieteikšanās termiņš: 11. augusts, 2021

Slodze

Pilna laika

Darba alga (pirms nodokļu nomaksas)

... - 951 €

Darba valoda

latviešu, angļu

Klātbūtne

Pilnībā klātienē
Pārsvarā klātienē
Daļēji / Hibrīds
Tikai pēc nepieciešamības
Pilnībā attālināti

Ruckas mākslas rezidenču centrs meklē projekta vadītāja aizvietotāju laika periodam no 16. augusta līdz 7.novembrim. Veiksmīgas sadarbības gadījumā piedāvājam turpināt darba attiecības uz nepilnu slodzi.

Darba pienākumi:

  • Pasākumu norises plānošana un koordinēšana no saziņas ar sadarbības partneriem līdz viesu uzņemšanai,
  • Rezidenču centra ikdienas darba organizēšana (atbalsta sniegšana viesiem un rezidenču centra telpu un aprīkojuma uzturēšana labā kārtībā),
  • Projektu vadība – aktivitāšu īstenošana un progresa uzraudzība, atskaišu sagatavošana, komunikācijas organizēšana,

Prasības pretendentiem:

  • spēja uzņemties iniciatīvu, strādāt pastāvīgi un ātri apgūt jaunas prasmes,
  • pozitīva attieksme pret dzīvi un spēja proaktīvi risināt problēmsituācijas,
  • ļoti labas komunikācijas prasmes,
  • pieredze projektu īstenošanā un kultūras pasākumu producēšanā,
  • ļoti labas angļu un latviešu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • darbu radošā un iedvesmojošā vidē,
  • iespēju dzīvot un strādāt Latvijas radošākajā pilsētā,
  • stabilu atalgojumu, sociālās garantijas (mēnešalgu 950 EUR bruto) un dzīvesvietu uz projekta vadītāja aizvietošanas laiku.

Pieteikšanās līdz 2021. gada 11. augustam, sūtot CV un motivācijas vēstuli latviešu un angļu valodā uz e-pastu rucka@rucka.lv. Darba attiecību uzsākšanas sākums laika posmā pēc 2021. gada 16. augusta.

Dizains & Māksla
Citi
Studentiem
Finanses, gramatvedība