Palīgs veikalā

Dalies

Brain Games LV

Pieteikšanās termiņš: 3. decembris, 2021

Slodze

Maiņu darbs

Klātbūtne

Pilnībā klātienē
Pārsvarā klātienē
Daļēji / Hibrīds
Tikai pēc nepieciešamības
Pilnībā attālināti

Brain Games komanda meklē palīgus veikalos karstākās sezonas laikā! Decembrī veikalos iet karsti - nāc talkā un palīdzi mums ar klientu apkalpošanu Ziemassvētku laikā!
Ja Tev patīk galda spēles un proti tās piemeklēt un ieteikt jebkuram, tad šī ir īstā vieta Tev!

Darba pienākumi:

  • Klientu apkalpošana veikalos, iesakot foršākās spēles;
  • I-veikala pasūtījumu pakošana;
  • Preču pieņemšana, kārtošana plauktos;
  • Palīdzība pastāvīgajiem veikala darbiniekiem ar dažādiem darbiņiem pēc situācijas.

Prasības:

  • Spēja darboties patstāvīgi un komandā;
  • Lieliskas komunikācijas prasmes;
  • Prasme uzrunāt cilvēkus, veidot dialogu;
  • Spēja pieņemt ātrus lēmumus, rīkoties nestandarta situācijās;
  • Sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

Piedāvājam:

  • Darba samaksa 3.75 EUR/h (brutto);
  • Īstermiņa līgumu - līdz 31.12.2021. vai 31.01.2022.
  • Iespēju pielāgot darba laiku, viegli apvienojot ar studijām vai otru darbu;
  • Piemaksu par darbu svētku dienās 100% apmērā;
  • Lielisku komandu, ar ko sastrādāties;
  • Iespēju izvēlēties darba vietu - K. Barona ielā 55, T/C Alfa, T/C Rīga Plaza, T/C Spice vai Aspazijas bulvārī 24;
  • Pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
  • Foršu pieredzi galda spēļu pasaulē lielākajā dāvanu pirkšanas drudža laikā.

Piesakies, sūtot savu CV un motivācijas vēstuli, kurā apraksti savu pieredzi un zināšanas par galda spēlēm, uz arvils@brain-games.com, līdz 03.12.21.

Bez pieredzes
Apkalpojošā sfēra
Studentiem