Mācību produktu speciālists

Dalies

WIN partners

Pieteikšanās termiņš: 13. septembris, 2021

Slodze

Pilna laika

Darba alga (pirms nodokļu nomaksas)

850 - 1700 €

Darba valoda

latviešu

Klātbūtne

Pilnībā klātienē
Pārsvarā klātienē
Daļēji / Hibrīds
Tikai pēc nepieciešamības
Pilnībā attālināti

Vai esi motivēts/-a dinamiskam darbam un gatavs/-a daudz mācīties un apgūt?

Iespējams, mēs meklējam tieši Tevi kā jaudīgu kolēģi mūsu pārdošanas komandā! Neprasām nedz 10 gadu pieredzi pārdošanā, nedz doktora grādu, bet tā kā mūsu biznesa joma un vērtība ir mācīšanās, tad arī to pašu sagaidām no Tevis - pilnu atdevi un entuziasmu pārdošanas un mācīšanās procesam.

Mēs esam WIN partners - viens no TOP uzņēmumiem mācību jomā jau kopš 2008. gada, un šobrīd realizējam mācības uzņēmumiem Baltijā un citās valstīs. Piedāvājam klienta vajadzībām pielāgotus mācību projektus, kas palīdz pilnveidot klientu pieredzi, attīstīt darbinieku līderības un vadības prasmes. Mācām arī tiešsaistē Zoom un MS Teams platformās.

Šobrīd strauji augam plašumā, tāpēc mums nepieciešama tieši Tava palīdzība pārdošanas procesu virzīšanā! Piesakies vakancei līdz 13. septembrim, sūtot savu CV uz epastu tatjana@winpartners.lv.

Mūsu piedāvājums Tev

  • pilna laika darbs no mājām pietiekami brīvā režīmā (ar iespēju vēlāk pāriet uz hibrīddarba režīmu - daļēji no mājām, daļēji klātienē);
  • plašas izaugsmes iespējas - ikdienas komunikācija ar veiksmīgākajiem Latvijas uzņēmumiem;
  • iespēja izprast vairāku nozaru specifiku un atrast vēlamo darba sfēru savas karjeras veidošanai;
  • iespēja piedalīties Latvijas (un ārpus) mācību pasākumos un semināros - gan mūsu, gan partneru rīkotājos;
  • konkurētspējīgs atalgojums (sākot no EUR 600 neto mēnesī līdz pat EUR 1200, ar atvērtiem griestiem izaugsmei)
  • bonusi par KPI izpildi (sākot no 250 euro neto)

Tavi pienākumi

  • komunikācija ar klientiem – zvani, e-pasti, virtuālas tikšanās;
  • piedāvājumu gatavošana un prezentēšana;
  • dalība mācību konkursos un iepirkumos.

Prasības no Tevis

  • valodu prasmes – ideālā gadījumā 3 (latviešu, angļu un krievu), bet vismaz 2 (latviešu un angļu);
  • draudzējies ar tehnoloģijām (t. sk. Microsoft Office un attālinātās saziņas platformām)
  • mērķtiecība – mācēt novest lietas līdz galam;
  • orientācija uz iespējām, nevis ierobežojumiem;
  • labas komunikāciju prasmes (nav bail runāt, zvanīt, tikties);
  • patstāvīgums, jo darbs būs no mājām.

Kā pieteikties?

Sūti mums savu CV uz epastu tatjana@winpartners.lv līdz 13. septembrim. Pēc tam ziņosim Tev par nākamajiem soļiem.

Attālināti
Bez pieredzes
Apkalpojošā sfēra
Pārdošana

WIN partners - viens no TOP uzņēmumiem mācību jomā kopš 2008. gada. Šobrīd realizējam mācības vietējiem un starptautiskiem uzņēmumiem. Piedāvājam klienta vajadzībām pielāgotus mācību risinājumus, kas palīdz pilnveidot klientu pieredzi, attīstīt darbinieku līderības un vadības prasmes. Mācām klātienē, tiešsaistē Zoom un MS Teams platformās.

Uz organizācijas profilu