LSKJ biroja vadītājs

Dalies

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne

Rīga, Latvia

Pieteikšanās termiņš: 31. janvāris, 2022

Slodze

Pilna laika

Darba alga (pirms nodokļu nomaksas)

700 - ... €

Darba valoda

latviešu, angļu

Klātbūtne

Pilnībā klātienē
Pārsvarā klātienē
Daļēji / Hibrīds
Tikai pēc nepieciešamības
Pilnībā attālināti

Biedrība Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) aicina darbāLSK Jaunatnes biroja vadītāju!

Darba vieta: LSK sekretariāts, Šarlotes ielā 1D, Rīgā, LV-1001.

Pienākumi:

Sadarbībā ar LSKJ vadītāju:

  • Organizēt darbu ar jaunatni nacionālā līmenī, strādājot ar reģionālajām LSK jaunatnes nodaļām;
  • Dibināt jaunas LSK jaunatnes nodaļas, kā arī stiprināt esošās;
  • Organizēt neformālās izglītības apmācības LSK brīvprātīgajiem jauniešiem reģionālā, nacionālā un starptautiskā līmenī;
  • Piesaistīt finansējumu aktivitātēm, piedaloties atklātajos projektu konkursos.
  • Izstrādāt un realizēt LSK jauniešu projektus, apmācības, sagatavot atskaites.

Prasības:

  • Vidējā speciālā vai augstākā izglītība.
  • Labas prasmes darbā ar datorprogrammām Ms Office vidē (MS WORD, MS EXCEL, MS Internet Explorer);
  • Izcilas valsts valodas un angļu valoda zināšanas, vēlamas labas krievu valodas zināšanas, citu svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Pieredze darbā ar jaunatni.
  • Pieredze neformālajā izglītībā.
  • Pieredze projektu realizēšanā.
  • Augsta saskarsmes kultūra un prasme kontaktēties ar cilvēkiem
  • B kategorijas vadītāja apliecība;
  • Sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

Sociālās garantijas: veselības apdrošināšanas polise pēc nostrādātiem 6 mēnešiem, atalgojums saskaņā ar izglītību un pieredzi no 700.00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas ar papildu iespēju piedalīties projektu realizācijā.

Aicinām interesentus iesniegt motivācijas vēstuli un CV līdz 2022.gada 31.janvārim LSK sekretariātā, Šarlotes ielā 1D, Rīgā, LV-1001, vai sūtot uz e-pastu youth@redcross.lv ar norādi “LSK Jaunatnes biroja vadītāja amatam ”.

Pateicamies par atsaucību, lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar atbilstošākajiem pretendentiem pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas.

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī konkursa atlases norisi. Pēc tam pretendentu atlases dati tiks dzēsti.

Projektu vadība
Administrēšana & Vadība
Izglītība un sociālā atbildība

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne ir aktīvi, radoši, forši jauni cilvēki, kas īsteno sabiedrībai nozīmīgas idejas Latvijā un ārpus tās! LSKJ ir daļa no biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts”. Tā apvieno jauniešus, kuri ir LSK biedri un/vai brīvprātīgie, kas darbojas ar vienotu mērķi:

- Atbalstīt jauniešu iniciatīvu;

- Veicināt iesaistīšanos neformālās izglītības apguvē un popularizēšanā;

- Motivēt jauniešus lietderīgi izmantot brīvo laiku;

- Īstenot LSK humāno darbu sabiedrības labā.

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes 5 darbības programmas:

1. Pirmā palīdzība;

2. Veselības veicināšana un atbildība par ilgtspējīgu vidi;

3. Sociālā integrācija;

4. Diskriminācijas un vardarbības mazināšana;

5. LSK un LSKJ ideju popularizēšana, reģionālā un starptautiskā sadarbība.

INSTAGRAM: instagram.com/red_cross_youth_latvia/

FACEBOOK: facebook.com/lsk.jaunatne

Uz organizācijas profilu