Kontrolieris/-e

Dalies

SIA “Hagberg”

Rīga, Latvia

Pieteikšanās termiņš: 12. decembris, 2021

Slodze

Pusslodze

Darba alga (pirms nodokļu nomaksas)

420 €

Klātbūtne

Pilnībā klātienē
Pārsvarā klātienē
Daļēji / Hibrīds
Tikai pēc nepieciešamības
Pilnībā attālināti

Pilna servisa apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Hagberg”, kas kopš 2009. gada nodrošina īpašumu apsaimniekošanu, telpu uzkopšanu un teritoriju labiekārtošanu visā Latvijā, aicina pievienoties komandai KONTROLIERI.

Darba vieta: Augusta Deglava iela 110, Rīga.

Darbs maiņās: 2 dienas strādā, 2 dienas brīvas.

Darba laiks: no plkst. 11.00-19.00.

Darba samaksa: 420.00 EUR bruto mēnesī.

PRASĪBAS:

  • Vēlme un spēja aktīvi strādāt;
  • Derīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;
  • Bez kaitīgiem ieradumiem;
  • Vēlama pamatizglītība. ​

PIENĀKUMI:

  • Veikt klientu plūsmas uzskaiti (QR koda pārbaude) veikala telpās.

PIEDĀVĀJAM:

  • Draudzīgu kolektīvu;
  • Atalgojums 420.00 EUR bruto mēnesī;
  • Sociālās garantijas;
  • Darba apģērbu un profesionālu inventāru;
  • Regulāras apmācības;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Lai uzzinātu vairāk par darba vakanci, sazināties ar HAGBERG personāla atlases un apmācības speciālisti Inesi Meikšu, tālr. +371 29411900.

Citi