Klientu apkalpošanas speciālists/-e

Dalies

SIA Corporate Solutions

Riga, Latvia

Pieteikšanās termiņš: 9. februāris, 2022

Slodze

Maiņu darbs

Darba alga (pirms nodokļu nomaksas)

850 - 1000 €

Darba valoda

latviešu, krievu

Klātbūtne

Pilnībā klātienē
Pārsvarā klātienē
Daļēji / Hibrīds
Tikai pēc nepieciešamības
Pilnībā attālināti

Ja Tev patīk palīdzēt cilvēkiem un ir vēlme apgūt jaunas zināšanas, tad piesakies klientu apkalpošanas speciālista/operatora vakancei zvanu centra jaunajā birojā, Rīgā!

Pienākumi:

  • Atbildēt uz klientu zvaniem un e-pastiem;
  • Informēt un konsultēt pakalpojumu lietotājus;
  • Reģistrēt un risināt problēmu pieteikumus;
  • Veikt informācijas un datu ievadi sistēmās;
  • Pārzināt partneru pakalpojumus, piedaloties vairākos projektos.

Prasības:

  • Vēlme un patika palīdzēt cilvēkiem;
  • Labas datorprasmes un interese par tehnoloģijām;
  • Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas;
  • Labas latviešu un krievu valodas prasmes;
  • Iespēja strādāt maiņu darbu (8h darba grafika maiņas no 8:00, 9:00, 13:00, u. tml.) ;
  • Pieredze darbā ar klientiem tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Profesionālās apmācības un pilnveidošanās iespējas;
  • Dinamisku darba vidi, izpalīdzīgus kolēģus un vadību;
  • Motivējošu atalgojumu no 850 EUR-1000 EUR bruto (atkarīgs no darba rezultātiem);
  • Mūsdienīgus darba apstākļus birojā Rīgā (Āgenskalnā);
  • Iespēju apvienot darbu ar mācībām (maiņu grafiks);
  • Izaugsmes iespējas, veidojot karjeru SIA "Corporate Solutions" grupā.

Darba alga ar piemaksām no 850 līdz 1000 Eur mēnesī (bruto), atkarībā no darba rezultātiem. Atalgojums pārbaudes laikā no 5 līdz 5.5 eur/h (bruto, pirms nodokļu nomaksas). Pēc pārbaudes laika no 5.5 līdz 6 eur/h (bruto, pirms nodokļu nomaksas).

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Klientu apkalpošanas speciālists/-e" uz epastu: vakances@visasiespejas.lv

Apkalpojošā sfēra
Administrēšana & Vadība

Corporate Solutions grupa apvieno vairākus informācijas tehnoloģiju un biznesa vadības konsultāciju un risinājumu uzņēmumus, kas nodrošina pakalpojumus korporatīvajiem klientiem.Uzņēmums ir dibināts 2006. gadā, apvienojoties pieredzējušiem informācijas tehnoloģiju nozares speciālistiem.

Uz organizācijas profilu