Darbs

Jaunāko elektronisko sakaru sistēmu projektētājs

Pieteikšanās termiņš: 10. aprīlis, 2019

Citi

Apraksts:

PRASĪBAS

  • Pieredze ESS un EST projektēšanā vismaz 1 gadu
  • Pieredze AutoCAD
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas

PIENĀKUMI

  • Klientu vajadzībām vispiemērotāko ESS un EST būvprojektu izstrāde
  • Projektēšanas dabu novērtēšana un tāmēšana
  • Izstrādāto būvprojekta saskaņošana ar pasūtītaju un valsts institūcijām
  • Būvprojektu dokumentācijas sagatavošana un nodošana

MĒS PIEDĀVĀJAM

  • Atalgojumu sākot no 900 EUR mēnesī (bruto)
  • Apmācības kvalifikācijas paaugstināšanai un atbalstu nokārtot nepieciešamos sertifikātus
  • Atbildīgu un aizraujošu darbu starptautiskā uzņēmumā
  • Plašu profesionālo pieredzi, realizējot visdažādākos projektus
  • Sociālās garantijas, apmaksātu darba telefonu, internetu telefonā
  • Pozitīvu darba vidi, draudzīgus un profesionālus kolēģus un vadītājus
  • Kopīgus darba pasākumus un atpūtas braucienus
  • Darbu modernā birojā
  • Plašu autostāvvietu uzņēmuma teritorijā

Lūgums CV sūtī uz ilze.putere@fima.lv

Klātbūtne

Ofisā

Slodze

Pilna laika

Darba alga (BRUTO)

900 - ... €

Darba valoda

latviešu