Jaunākais redaktors/-e

Dalies

Latvijas Nacionālā bibliotēka

Rīga, Latvia

Pieteikšanās termiņš: 2. augusts, 2021

Slodze

Pilna laika

Darba alga (pirms nodokļu nomaksas)

800 - 994 €

Darba valoda

angļu, latviešu

Klātbūtne

Pilnībā klātienē
Pārsvarā klātienē
Daļēji / Hibrīds
Tikai pēc nepieciešamības
Pilnībā attālināti

Galvenie amata pienākumi:

  • Šķirkļu pasūtīšana un saziņa ar enciklopēdijas šķirkļu autoriem;
  • Enciklopēdijas šķirkļu rediģēšana un sagatavošana publicēšanai;
  • Darbs ar ilustrāciju tekstiem.

Prasības pretendentam/-tei:

  • Augstākā izglītība;
  • Izglītība un/vai padziļinātas zināšanas kādā no citām nozarēm tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • Angļu valodas zināšanas vismaz C1 līmenī. Citu svešvalodu zināšanas (vismaz B2 līmenī) tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Iemaņas redakcionālā darbā ar autoru sagatavotiem daudzveidīgiem tekstiem;
  • Izpratne par analītisku darbu tekstu rediģēšanas procesā;
  • Spēja orientēties lielā informācijas apjomā un to sistematizēt, prasme izdalīt no tā būtisko;
  • Prasme strādāt ar datoru pieredzējuša lietotāja līmenī;
  • Labas pašdisciplīnas un komunikācijas prasmes;  Prasme strādāt komandā un individuāli.

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu (800–994 EUR pirms nodokļu nomaksas),
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • Interesantu un radošu darbu vienā no lielākajām un prestižākajām kultūras iestādēm Latvijā;
  • Profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas;
  • Draudzīgu un profesionālu darba kolektīvu.

Iesniedzamie dokumenti:

  • Motivācijas vēstule;
  • CV (vēlams atbilstoši Europass CV standarta formai);
  • Izglītības dokumentu kopijas.

Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2021. gada 3. augustam, iesniedzamos dokumentus nosūtot uz e-pasta adresi: vakance@lnb.lv ar norādi “Jaunākais redaktors”

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Papildu informācija – e-pasts: vakance@lnb.lv ar norādi “Jaunākais redaktors”, tālruņa numurs: 67716066.

N.B. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta pirmās daļas f apakšpunktu, Latvijas Nacionālā bibliotēka informē, ka ir personas datu pārzinis un personāla atlases procesa ietvaros pretendentu iesniegtie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu augstāk minētā konkursa norisi.

Citi
Digitālie darbi