Ceļojumu organizators/-e

Dalies

Ecommpay

Pieteikšanās termiņš: 31. janvāris, 2022

Slodze

Pilna laika

Darba alga (pirms nodokļu nomaksas)

1550 - 1950 €

Darba valoda

latviešu, krievu, angļu

Klātbūtne

Pilnībā klātienē
Pārsvarā klātienē
Daļēji / Hibrīds
Tikai pēc nepieciešamības
Pilnībā attālināti

ECOMMPAY ir inovatīvu un unikālu maksājumu pakalpojumu risinājumu sniedzējs, piemērojot tos plaša mēroga e-komercijas projektiem visā pasaulē. Elastīgums un nestandarta pieeja biznesa uzdevumu risināšanā, savienojumā ar prasmi pieņemt visdrosmīgākos nozares izaicinājumus, ļauj mūsu komandai pastāvīgi augt un attīstīties. Uz doto brīdi ECOMMPAY biroji veiksmīgi strādā Londonā, Maskavā, Singapūra, Rīgā un Nikosijā.

Saistībā ar strauju darbības paplašināšanu, mēs meklējam jaunus komandas dalībniekus. Šodien mēs piedāvājam Jums iespēju kļūt par ECOMMPAY panākumu dalībnieku:

LIETIŠĶO CEĻOJUMU SPECIĀLISTU

Darba pienākumi:

•    Organizēt darbinieku relokācijas;
•    Sagatavot visus ceļošanai un migrācijas iestādēm nepieciešamos dokumentus, tostarp uzturēšanās atļaujas un vīzas;
•    Veikt izmitināšanas vietas meklēšanu, rezervēšanu, biļešu iegādi uz konferencēm un izstādēm;
•    Plānot, organizēt un koordinēt korporatīvos biznesa braucienus uzņēmuma darbiniekiem;
•    Meklēt lidmašīnas un citas transporta biļetes, veikt biļešu rezervāciju, iegādi un pārbaudi;
•    Koordinēt ceļojumu izdevumus un veikt atskaites.

Prasības kandidātiem:

•    Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā ir vēlama;
•    Zināšanas par ceļošanas un pārcelšanās procesu noteikumiem, vīzu prasībām un citiem dokumentiem;
•    Vēlamas tiešsaistes ceļojumu un rezervācijas rīku zināšanas;
•    Augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadībā, jurisprudencē (vai līdzīgā nozarē)
•    Izcilās latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.
•    Spēcīgas organizatoriskās, laika pārvaldības un prioritāšu noteikšanas prasmes. Uz detaļām vērsta uzmanība un precizitāte.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba sludinājums, lūdzu, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi: jobs@ecommpay.com

!!! Par atlases rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks uzaicināti uz darba interviju.

Citi

Ecommpay

Headquartered in London, payment service provider and direct card acquirer ECOMMPAY is an authorized payment institution (API). ECOMMPAY Group companies offer payment services and direct acquiring.