Zoom darbnīca: bez stresa | Visas Iespējas
Pasākumi

Zoom darbnīca: bez stresa

Pieteikšanās termiņš: 27. novembris, 2020

2. dec 2020, 15:00 - 2. dec 2020, 16:30

Apraksts:

Lieliska iespēja skolniekiem no 5. līdz 12. klasei un profesionālo skolu audzēkņiem no 1. - 4. kursam pieteikties radošajai zoom darbnīcai!

Darbnīca notiks 2. un 3. decembrī pl. 17:00 (tikšanās ilgums katru dienu līdz 1,5 h).

Darbnīcas mērķis ir iedrošināt un radīt interesantus darbus, attīstīt savu radošumu un izmantot mākslu kā instrumentu, lai mazinātu stresu un justos labāk šajos pārmaiņu laikos.

Lai piedalītos darbnīcai nav nepieciešamas priekšzināšanas, darbnīcas laikā varēs iepazīt dažādas tehnikas un idejas, iejūtoties mākslinieka lomā. Visi nepieciešamie materiāli gleznošanai tiks nodrošināti!

Dalība tikai reģistrētiem dalībniekiem. Pieteikšanās nodarbībai līdz 26.11 14:00., aizpildot pietikumu https://saite.lv/s9lnK. Dalībnieku skaits ierobežots.

Nodarbība ir bez maksas. Tās laika var tikt uzņemti vizuālie materiāli - fotogrāfijas vai video, kas var tikt izmantoti projekta publicitātē.

Nodarbība tiek organizēta projekta “Jauna šodiena” ietvaros, kuru finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Māksla