Zinātniskā dienas nometne JZA 2021 “Mašīnas un mākslīgais intelekts" | Visas Iespējas
Pasākumi

Zinātniskā dienas nometne JZA 2021 “Mašīnas un mākslīgais intelekts"

Pieteikšanās termiņš: 13. augusts (piektdiena)

26. jūl 2021, 06:00 - 20. aug 2021, 15:00

Apraksts:

Šovasar “Laboratorium Zinātnes skola” organizē vasaras zinātnisko dienas nometni 5 darba dienu garumā  “Jauno Zinātnieku Akadēmija 2021”. Nometne notiks katru dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00 un ir paredzēta bērniem un jauniešiem vecumā no 13 līdz 18 gadiem.

Tā ir nometne, kurā satikt tik pat kaislīgus zinātnes cienītājus, kāds esi pats! Nometne, kura palīdz būvēt uz personīgo pieredzi balstītu priekštatu, ka fizika un ķīmija noder ceļā uz savu nākotnes profesiju! Nometni vada jauni, radoši un pieredzējuši vadītāji.

Nometnes programmā ir iekļautas:

  • aizraujošas praktiskas nodarbības telpās;
  • spēles un fiziskās aktivitātes ārā;
  • saliedēšanas spēles;
  • eksperimentu priekšnesums un saldējuma darbnīca.

Tēma -  "Mašīnas un mākslīgais intelekts" -  13 - 18 gadi /Fizika un elektronika/
Par daudzām lietām, kuras ir pieejamas tagad, vēl 20 gadus atpakaļ vairums cilvēku pat nevarēja iedomāties. Kādas tehnoloģijas parādīsies tuvākajos 10 gados? Katru dienu kādreizējā zinātniskā fantastika tiek realizēta cilvēces ikdienā. Mākslīgais intelekts ienāk mūsu dzīvē arvien vairāk: datoros, viedtālruņos, gudrajās mājās, automašīnās.

Kopīgi izpētīsim daudzus ar mākslīgo intelektu saistītos jautājumus. Kas ir mākslīgais intelekts un kā tas darbojas? Kādās jomās to pielieto? Kā darbojas dažādi sensori un mašīnredze? Kā veidojas mašīnu neirotīkli? Kā mākslīgais intelekts mācās? Kādas ir iespējas un kādi riski ir saistīti ar mākslīgo intelektu? U.c.

Nedēļas laikā būs iespēja iegrimt mākslīgā intelekta un mašīnu izpētes piedzīvojumā, kurā katrs dalībnieks izplānos, salodēs, salīmēs un saprogrammēs savu mākslīgā intelekta vadāmu mašīnu (“Self driving car”). Katra diena būs piesātināta ar interesantām nodarbībām, eksperimentiem un dažādām aizraujošām aktivitātēm gan laboratorijā, gan ārā.

Dalībnieku skaits – 16

Adrese: Brīvības iela 106B, 3.stāvs, Rīga

Dalības maksa: 239 Eur (iekļauts: visas nometnes aktivitātes, nodarbību materiāli, 2 ēdināšanas reizes dienā). Informāciju par atlaidēm var atrast mājaslapā.

Pirmā iemaksa, lai rezervētu vietu nometnē: 80 Eur

*Tā iekļauj reģistrācijas maksu 10 Eur apmērā, kurā ietilpst administratīvie pakalpojumi, reģistrācija nometnē, dokumentu sagatavošana utt. Tā netiek atgriezta gadījumā, ja nometne tiek atcelta valsts ierobežojumu dēļ.

Nometnes maiņas:

  • 26.07 - 30.07.  -  RU
  • 16.08. - 20.08. -  LV

Pieteikties dalībai  un uzzināt plašāku informāciju var šeit: http://zinatnesskola.lv/lv/nometne/

Tel. 28804919

skola@laboratorium.lv

Mūs gaida aizraujoša vasara! :) Tiekamies!

Dalībnieku Vecums

13 - 18

Dalības maksa

239 € (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Aktīvā atpūta
Līdz 18 gadiem
Inovācija
Skolēniem
Zinātne