Zelta Rudens Pārgājiens ’19 | Visas Iespējas
Pasākumi

Zelta Rudens Pārgājiens ’19

Pieteikšanās termiņš: 18. oktobris, 2019

19. okt 2019, 07:00 - 20. okt 2019, 14:00

Apraksts:

2019. gada 19. – 20. oktobrī tiks organizēta tīklošanās konference par interešu aizstāvību un starpnozaru sadarbību.

Biedrība “Klubs “Māja” – Jaunatne vienotai Eiropai”  2019. gada 19. – 20. oktobrī Tīnūžu tautas namā rīko tīklošanās konferenci jauniešiem par starpnozaru sadarbību. Tā organizēta interesentiem un Klubs “Māja” reģionālajām pārstāvniecībām no visas Latvijas, lai izvērtētu jaunatnes sadarbību ar publisko un privāto sektoru, kā arī sagatavotu jauniešus aktīvai pilsoniskai līdzdalībai.

Konferences ietvaros jaunieši satiks un iepazīsies ar pieredzējušiem profesionāļiem, kuri ikdienā darbojas vai sadarbojas ar jaunatnes sektoru. Programmas gaitā dalībnieki iepazīsies ar dažādu nozaru pārstāvju perspektīvām uz sadarbību – NVO, pašvaldību iestādes, valsts institūcijas un mūsu pašu jaunietes Evas Ķeružes iespaidiem par personīgā zīmola lomu sadarbībā. Pārresoru koordinācijas centrs sniegs vieslekciju par starpinstitucionālo sadarbību un pilsoņu ietekmi uz valdības lēmumiem, Eva Ķeruže, Jauniešu Saeimas deputāte un aktīviste, sniegs īslekciju par personīgā zīmola izveidi un lomu sponsoru piesaistē, un citi eksperti viesosies, vadot vieslekcijas.

Pieteikšanās “Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” Facebook lapā – (@klubsmaja) un mājaslapā www.klubsmaja.lv sadaļā “Jaunumi > Pasākumi”. Pilna pasākuma programma un citi jaunumi skatāmi @klubsmaja Facebook kontā. Transports no Rīgas uz norises vietu un atpakaļ dalībniekiem tiks nodrošināts, izbraukšana no Rīgas 19. oktobrī 10.00. Visi izdevumi tiek segti un  dalības maksas nav. Līdzi jāņem personīgā krūze, guļammaiss un matracītis, uz kura gulēt.

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Aktīvā atpūta
Tīklošanās
Jaunatnes darbinieki
Neformālā izglītība
Skolēniem
Studentiem
Pašattīstība
Daba