Virtuālais darba SPEED-DATING Finanses un Datu analītika | Visas Iespējas
Pasākumi

Virtuālais darba SPEED-DATING Finanses un Datu analītika

Pieteikšanās termiņš: 26. maijs (trešdiena)

3. jūn 2021, 11:00 - 3. jūn 2021, 15:00

Apraksts:

Vai Tev patīk meklēt kopsakarības, risināt āķīgas problēmas un efektivizēt procesus? Vēlies konsultēt uzņēmumus lēmumu pieņemšanā un būvēt karjeru finanšu jomā? Darba Speed-dating būs Tava lielā iespēja satikt kompāniju pārstāvjus un atrast kopīgu valodu sava jaunā darba meklējumos. Un tas viss, paliekot savās mājās.

❗️ Pasākumu rīkosim konkrētas darba jomas ietvaros, kas šoreiz būs FINANSES UN DATU ANALĪTIKA! Tāpēc īpašs uzsaukums šoreiz Tev, jaunieti, ar tehnisko un skaitļu prātu.

💼 Ko Tu varēsi satikt, Tu mums jautā? Pasākumā piedalīsies tādas kompānijas kā KPMG, SEB Banka, Luminor Group, EY, Allnex, Webhelp, Mindshare, BDO, Grindeks, Maxima, ATEA, Cabot, Circle K Business Center un Ecommpay. Ja vēlies veidot savu karjeru kādā no šiem daudzpusīgajiem uzņēmumiem, negaidi brīnumu un izmanto šo izdevību!

⏰ KAD: 3. jūnijā 14:00 – 18:00 divās dalībnieku grupās

(1. grupa - 14:00-15:45; 2. grupa - 16:00-17:45)

🔦 KUR: Tiešsaistē, virtuālo pasākumu platformā Gather Town

🤷 KAM: Jauniešiem no visas Latvijas (18+), kas vēlas atrast pilna vai nepilna laika darbu finanšu un datu analītikas sfērā

⏳ KĀ: Satiec Tevi interesējošas kompānijas, un 4 minūtēs kopīgi noskaidrojiet atbildi uz Dona mīļāko jautājumu: "Vai mums ir pa ceļam?". To laikā varēsi pajautāt sevi interesējošās lietas, kā arī kompānijas pārstāvji iepazīs Tavas stiprākās puses.

💡 KĀPĒC: Vai esi pieredzējis, ka darba meklēšana aizņem stundām laika un beigās tāpat visas pūles ir vējā un darba devējs pat neatbild? Tā vietā, lai sūtītu desmitiem CV un motivācijas vēstuļu, tiecies ar kompānijām “aci pret aci” neformālā gaisotnē tepat, no savas istabas.

🙋 PIETEIKŠANĀS DALĪBAI PASĀKUMĀ: Aizpildi anketu https://ej.uz/vi-speed-dating

Ierobežotā interviju skaita dēļ veiksim dalībnieku atlasi, balstoties uz anketā norādīto motivāciju un aprakstu.

❗️ Pieteikšanās līdz 26. maijam!

Vēlies atrast savu darba “match”? Tev ir Visas Iespējas!

P.S. Ja vēlies pārstāvēt savu uzņēmumu šajā pasākumā, sūti e-pastu Reinim uz sadarbibas@visasiespejas.lv vai zvani uz 26398601!

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

No 18 gadu vecuma
Bizness
Tīklošanās
Mediji
Studentiem
Pašattīstība