Virtuālā Karjeras diena 2021 | Visas Iespējas
Pasākumi

Virtuālā Karjeras diena 2021

4. mar 2021, 09:00 - 4. mar 2021, 14:00

Apraksts:

Ceturtdien, 4. martā, plkst. 11.00–16.00 norisināsies tradicionālā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras diena, kas epidemioloģisko apstākļu dēļ šogad notiks virtuālajā vidē platformā pasakumi.rtu.lv. RTU aicina studentus piedalīties Karjeras dienā, veidot savus profilus un atrast savu nākamo darba vai prakses vietu. Pirms pasākuma jāreģistrējas mājaslapā pasakumi.rtu.lv,  reģistrācija un dalība pasākumā ir bezmaksas.

RTU Karjeras dienā, kas ir Latvijā lielākais jauniešu profesionālās orientācijas pasākums, jaunieši šoreiz virtuālajā vidē varēs iepazīties ar uzņēmumu darba un prakses piedāvājumiem, kā arī iegūt vērtīgu informāciju, kā sevi pozicionēt darba tirgū, lai veidotu veiksmīgu karjeru. Uzņēmumiem, savukārt, šī ir iespēja iepazīties ar potenciālajiem darbiniekiem un informēt viņus par savu uzņēmumu un darba iespējām tajā.

Virtuālajā izstāžu platformā uzņēmumiem līdzīgi kā klātienes pasākumā būs savi stendi, kur iepazīties ar informāciju par uzņēmumu. Studenti varēs pieteikties vakancēm, čatā varēs sarunāties ar uzņēmumiem, pieteikt intervijas laikus.

Arī šogad izstādē iecerēta paralēlā programma, kurā tiks piedāvāti dažādi vebināri un darbnīcas, kā veidot karjeru un iekļauties darba tirgū.

Dalībai RTU virtuālajā Karjeras dienā patlaban jau ir pieteikušies 65 uzņēmumi, kas pārstāv 26 nozares. Visplašāk pārstāvēta IT nozare, finanses, enerģētika, būvniecība, ražošana.

Pasākumu atbalsta «Infotrust», «Skonto Group», «Tenachem», «Printful», «Accenture», «AST». Informatīvi atbalsta «Prakse.lv», «CV online».

RTU virtuālās Karjeras dienas informācijai var sekot līdzi arī Facebook un mājaslapā.

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Stipendija
IT&tehnoloģijas
Bizness
Cits
Tīklošanās
Jaunatnes darbinieki
Neformālā izglītība
Inovācija
Skolēniem
Mediji
Studentiem
Pašattīstība
Zinātne