Video konkurss jauniešiem “NVO? Oho – NVO!” | Visas Iespējas
Konkursi

Video konkurss jauniešiem “NVO? Oho – NVO!”

Pieteikšanās termiņš: 30. septembris, 2019

19. jūl 2019, 21:00 - 17. okt 2019, 21:00

Apraksts:

Jaunieši no visas Latvijas līdz 30. septembrim var izveidot video par NVO (nevalstisko organizāciju) un pieteikt to konkursam “NVO? Oho – NVO!”! Konkursa uzvarētājiem balvās lidojumi ar paraplānu (galvenā balva) un drifta braucieni ar tricikliem Wolftrike Drifta hallē!

Konkursa mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar dažādām pilsoniskās līdzdalības formām, īpaši – ar  nevalstisko organizāciju darbību un misiju, kā arī mudināt viņus iesaistīties to aktivitātēs.

Konkursā aicinātas piedalīties neformālas jauniešu grupas: 5 jaunieši katrā grupā, vecumā no 13 – 25 gadiem, no dažādiem Latvijas reģioniem, ar un bez pieredzes NVO un pilsoniskās līdzdalības pasākumos.

Pieteikums konkursam jāiesniedz elektroniski līdz 2019. gada 30. septembrim, publicējot izveidoto video platformās Youtube vai Facebook  ar #konkurssnvoohonvo #nvofonds2019  un aizpildot elektronisko pieteikuma formu http://ejuz.lv/nvoohonvo.

Konkursa 3 labāko darbu autori tiks noteikti, apkopojot tiešsaistes balsojuma un konkursa žūrijas rezultātus. Balvu fonds – lidojumi ar paraplānu (galvenā balva) un drifta braucieni ar tricikliem!

Konkursa un kampaņas noslēguma pasākumā Wolftrike Drifta hallē 2019. gada 18. oktobrī notiks 3 labāko darbu autoru apbalvošana un interesantas aktivitātes visiem kampaņas dalībniekiem.

Konkursa nolikums pieejams tiešsaistē http://www.sadarbibasplatforma.lv/pdf/nvokonk.pdf

Vairāk informācijas par konkursu, rakstot uz jsbambuss@gmail.com.

Konkursu organizē biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds” un tā jauniešu studiju “BaMbuss” projekta “NVO - iespējas, izaicinājumi, perspektīvas” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild biedrība “Sadarbības platforma”.

Papildu informācija: Līga Siliņa, T. 26808042, E. jsbambuss@gmail.com

Vieta

Online

Dalībnieku Vecums

13 - 25

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildība
Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma
Cits
Tīklošanās
Foto&video
Jaunatnes darbinieki
Dizains
Skolēniem
Studentiem
Pašattīstība
Māksla