Izaugsme

"Vesels un laimīgs" - hike "Domu spēks"

Dalies

Jauniešu studija "BaMbuss"

Pieteikšanās termiņš: 12. jūnijs (trešdiena)

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu, angļu, krievu

Padari šo vasaru neaizmirstamu, pievienojoties mūsu aizraujošajām aktivitātēm projektā “Vesels un laimīgs” – piedzīvojumi dabā, izklaides, jauni draugi - tas viss un vēl daudz kas cits šajā aktīvās vasaras plānā!

Nāc un piedalies divu dienu pārgājienā “Domu spēks”!

👫🏻 dalībnieki vecumā 13-25 gadi

📍 Kolka - Melnsils

🗓️ 18.jūnijs 7:00 – 19.jūnijs 20:50

🌟 Programmā: brauciens ar autobusu, orientēšanās Kolkā, saulriets Kolkas ragā, 10 km pārgājiens gar jūru, uzdevumi un spēles, draudzīgas sarunas, zināšanas par mentālo veselību, nakšņošana teltīs, pikniks un ēst gatavošana uz ugunskura.

👉 Dalība projektā ir bez maksas. Materiāli, ēdiens, teltis, transports nokļūšanai uz un no aktivitāšu vietas tiks nodrošināts.

‼️ Piesakies līdz 13.06.2024., aizpildot anketu https://ej.uz/domuspeks
Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Jautājumiem un sīkākai informācijai: Laura Anspuka, T. 29101023, E-pasts: projects@brfonds.lv

Aktivitātes organizē Baltijas Reģionālais fonds projekta "Vesels un laimīgs" ietvaros ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Jaunatnes politikas valsts programmas 2024.-2026. gadam atbalstu.

Jauniešu studija "BaMbuss"

Jauniešu studija “BaMbuss” ir daudzfunkcionāla, organiska, atraktīva un progresīva vieta, kuras mērķis ir nodrošināt jauniešiem iespēju apgūt un pilnveidot savas prasmes un iemaņas, iegūt jaunu pieredzi un pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku. Studijā tiek organizētas dažādas neformālās izglītības aktivitātes – apmācības, radošās darbnīcas, neformālās tikšanās, specializētie (valodu, foto un video, spēļu, kino u.c.) klubi, kā arī tiek atbalstītas jauniešu iniciatīvas dažādu projektu un pasākumu īstenošanā. Tiek nodrošinātas brīvprātīgā darba iespējas, kā arī sniegtas iespējas piedalīties starptautiskos projektos un konsultācijas par ES programmām un jauniešiem pieejamajām iespējām.

Uz organizācijas profilu

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!