Veļi un izlaušanās ceļi | Visas Iespējas
Pasākumi

Veļi un izlaušanās ceļi

Pieteikšanās termiņš: 25. oktobris, 2019

25. okt 2019, 14:30 - 25. okt 2019, 19:00

Apraksts:

Mūsdienās, kad liela daļa jauniešu svētku svinēšanas klāstam ir pievienojusi arī visnotaļ amerikānisko Helovīnu, mēs aicinām neaizmirst par latviešu mitoloģiskajiem ļaundariem, kas var būt tikpat baisi, ja tos pareizi pasniedz. Mūsu pasniegšanas veids ir unikāls pasākums – performance ar Latvijā nu jau visai populārā izbēgšanas spēles (escape room) koncepta elementiem, kas ļaus iejusties Mitoloģijas mežā ieklīdušu ceļinieku ādā, cenšoties atrisināt mīklas un uzdevumus un gūstot baudījumu visām maņām.

Paralēli notiks arī meža garu masku darbnīca un klusā diskotēka, bet, lai iepazīstinātu viesus ar mitoloģiskajiem tēliem, tiks izmantotas dažādas metodes, piemēram, ēnu teātris un mijiedarbība ar personāžu.

Lai varam rēķināties ar aptuveno dalībnieku skaitu, lūdzam aizpildīt šo – https://gustsbele.typeform.com/to/abPr6O – reģistrācijas formu, tomēr gaidīsim arī spontānus viesus.

Aktivitātes tiek organizētas projekta «Veļi un izlaušanās ceļi» ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Plakāta ilustrāciju autore: Aribella Jauja
Fona ilustrācija: pexels.com

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Kultūra
Tīklošanās
Neformālā izglītība
Inovācija
Skolēniem
Studentiem