Izaugsme

Vebinārs: Solidaritātes projektu iespējas jauniešiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

Online

18. mar 2020, 11:00 AM - 18. mar 2020, 12:00 PM

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Apraksts:

Aicinām organizāciju pārstāvjus piedalīties vebinārā par Solidaritātes projektiem, lai uzzinātu:

  • kas ir Solidaritātes projekti programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros
  • kādi ir Solidaritātes projektu iesniegšanas un īstenošanas nosacījumi, to struktūra, kvalitātes kritēriji un finansēšanas modelis.

Solidaritātes projektus iniciē, izstrādā un īsteno jaunieši (18 – 30 gadi) vismaz 5 cilvēku komandā, kopīgi risinot vietējai sabiedrībai aktuālus izaicinājumus. Daži piemēri tematiem, kas aktualizēti apstiprinātajos Solidaritātes projektos Latvijā - palīdzības sniegšana un iesaistošu aktivitāšu nodrošināšana novada vientuļajiem senioriem, bezatkritumu dzīvesveida popularizēšana pilsētas iedzīvotāju vidū, diskusijas jauniešiem par neiecietības un aizspriedumu mazināšanu pret dažādām sabiedrības grupām u.c.

Vebinārs notiks 18. martā, plkst. 13:00, un to vadīs Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras eksperte Madara Ērgle. Lai piedalītos vebinārā, dodies uz šo saiti: ej.uz/LSUA-vebinars13

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) darbojas kopš 1999. gada. Tā ir izglītības un zinātnes ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir veicināt jauniešu aktivitāti un mobilitāti, līdzdalību jaunatnes brīvprātīgajā darbā, neformālās izglītības un jaunatnes informācijas programmās un projektos, kā arī veicināt jauniešu neformālo izglītību saistībā ar mūžizglītību. JSPA administrē dažādas starptautiskas un nacionālas programmas: “Erasmus+: Jaunatne darbībā”; Eiropas Komisijas informācijas tīklu jauniešiem Eurodesk, eTwinning, Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmu, Jauniešu garantijas projektu “PROTI un DARI!”

Uz organizācijas profilu

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!