Vebinārs "Kāpēc Eiropai ir nepieciešama mana balss?" | Visas Iespējas
Citi

Vebinārs "Kāpēc Eiropai ir nepieciešama mana balss?"

16. mai 2019, 15:00 - 16. mai 2019, 16:00

Apraksts:

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros šī gada 16.maijā organizē vebināru “Kāpēc Eiropai ir nepieciešama mana balss?”, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktora vietnieks metodiskajā darbā, politikas un tiesību skolotājs, eTwinning vēstnieks, programmas “Iespējamā misija” absolvents Oskars Kaulēns stāstīs, kā pieņemt pārdomātu un savām interesēm atbilstošu politisko izvēli Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Ja vēlies, atzīmē Facebook, ka “nāksi” uz pasākumu.

Vebināra saturs

2019. gada 1. maijā apritēja 15 gadi, kopš Latvija ir kļuvusi par pilntiesīgu Eiropas Savienības dalībvalsti. 25. maijā Latvijas pilsoņi dosies vēlēt un izraudzīties Latvijas pārstāvjus darbam Eiropas Parlamentā. Vebinārā runāsim par to, kāpēc demokrātiskā sabiedrībā tiek organizētas vēlēšanas; kāpēc pilsoņi piedalās vai izvairās piedalīties vēlēšanās un kā notiek Eiropas Parlamenta vēlēšanas, kā arī aplūkosim vairākus rīkus, kas var palīdzēt pieņemt pārdomātu un savām interesēm atbilstošu politisko izvēli vēlēšanās.

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildība
Erasmus+