Pasākumi

Vebinārs: Kā risināt stresu un vairot iekšējo līdzsvaru?

Piedzīvojuma Gars

Online

25. mar 2021, 4:00 PM - 25. mar 2021, 5:30 PM

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Apraksts:

Kas: vebinārs par domu un emociju vadīšanu stresa situācijās.
Kur: zoom
Kad: 25.03
Cikos: no 18:00 – 19:30
Dalība: PAR BRĪVU

Programmā:
- Ievads un 2 pieredzes stāsti par stresu
- Vērtīgs teorētiskais ieskats – kā risināt stresu un vairot iekšējo līdzsvaru?
- Praktiski paņēmieni miera saglabāšanai stresa situācijās

Programmu veidos praktiskās psiholoģijas un personīgās izaugsmes tehnikas. Aicinām sagatavot vietu pierakstiem un vebināram veltīt savu 100% uzmanību. Tādā veidā varēsi pieredzēt un izjust satura efektivitāti + iegūt noderīgas prasmes. Dalībniekiem būs iespēja uzklausīt citus un izteikties par savām atziņām, ja būs tāda vēlme.

Vebināru vadīs Reinis Širokovs – Šveicē sertificēts personīgās izaugsmes treneris, praktiskās psiholoģijas virziena “NLP” meistars, cilvēkresursu un personāla vadības praktiķis. Reinim ir 12 gadu pieredze neformālās izglītības paņēmienu integrēšanā semināros un apmācībās, līdz ar to viņa vadītie pasākumi vienmēr iesaista dalībniekus un sniedz apstākļus, kurā katrs dalībnieks var iegūt sev saistošākās atziņas. Reinis 7 gadus vada savu privātpraksi un palīdz cilvēkiem atbrīvoties no stresa vai trauksmes tā vietā panākot paliekošu līdzsvaru un jūtamu dzīvesprieku.

Pieteikšanās: https://ej.uz/9qgr

✨
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par saturu atbild biedrība Piedzīvojuma Gars.

✨
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par saturu atbild biedrība Piedzīvojuma Gars.

#NVOCovid2021

Piedzīvojuma Gars

Gadās, ka piedzīvojumi paši atrodas, bet dažkārt tie ir jārada. Piedzīvojuma Gars ir pieredzes izglītības organizācija, kas vērsta uz personības attīstību grupas kontekstā. Mums patīk iemest cilvēkus situācijās, kur viņiem ir jākomunicē, jāsadarbojas un jāpaļaujas vienam uz otru, piedāvājot drošu, pielāgotu, izaicinošu mācību vidi. Visvairāk mīlam darboties dabā, kuru izmantojam kā metodi pašapziņas celšanai, savu spēju apzināšanai un prasmju uzlabošanai. Mūsu vīzija: Izcils cilvēku un dabas kopdarbs ​ Mūsu misija: Pastāvīga attīstība, radot iespējas un piedzīvojums sev un citiem. Mūs vada ideja: AIM - Aizraut. Izaicināt. Mācīt(ies).

Uz organizācijas profilu

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!