Pasākumi

Vebinārs: Kā risināt stresu un vairot iekšējo līdzsvaru?

25. mar 2021, 16:00 - 25. mar 2021, 17:30

Apraksts:

Kas: vebinārs par domu un emociju vadīšanu stresa situācijās.
Kur: zoom
Kad: 25.03
Cikos: no 18:00 – 19:30
Dalība: PAR BRĪVU

Programmā:
- Ievads un 2 pieredzes stāsti par stresu
- Vērtīgs teorētiskais ieskats – kā risināt stresu un vairot iekšējo līdzsvaru?
- Praktiski paņēmieni miera saglabāšanai stresa situācijās

Programmu veidos praktiskās psiholoģijas un personīgās izaugsmes tehnikas. Aicinām sagatavot vietu pierakstiem un vebināram veltīt savu 100% uzmanību. Tādā veidā varēsi pieredzēt un izjust satura efektivitāti + iegūt noderīgas prasmes. Dalībniekiem būs iespēja uzklausīt citus un izteikties par savām atziņām, ja būs tāda vēlme.

Vebināru vadīs Reinis Širokovs – Šveicē sertificēts personīgās izaugsmes treneris, praktiskās psiholoģijas virziena “NLP” meistars, cilvēkresursu un personāla vadības praktiķis. Reinim ir 12 gadu pieredze neformālās izglītības paņēmienu integrēšanā semināros un apmācībās, līdz ar to viņa vadītie pasākumi vienmēr iesaista dalībniekus un sniedz apstākļus, kurā katrs dalībnieks var iegūt sev saistošākās atziņas. Reinis 7 gadus vada savu privātpraksi un palīdz cilvēkiem atbrīvoties no stresa vai trauksmes tā vietā panākot paliekošu līdzsvaru un jūtamu dzīvesprieku.

Pieteikšanās: https://ej.uz/9qgr

📷 Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par saturu atbild biedrība Piedzīvojuma Gars.

📷 Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par saturu atbild biedrība Piedzīvojuma Gars.

#NVOCovid2021

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildībaApmācībasAktīvā atpūtaLīdz 18 gadiemNo 18 gadu vecumaVideJaunatnes darbiniekiNeformālā izglītībaSkolēniemStudentiemPašattīstība