Vasaras iespējas BaMbusā | Visas Iespējas
Pasākumi

Vasaras iespējas BaMbusā

6. jūn 2019, 14:00 - 15. jūl 2019, 16:00

Apraksts:

Vasaras iespējas jauniešiem projektā “BaM BaM”

Šī gada vasaras mēnešos, jauniešu studijā “BaMbuss”, notiks vasaras brīvā laika aktivitātes! Darbnīcās aicināti piedalīties jaunieši no 13 līdz 25 gadiem, lai sagatavotos vasaras piedzīvojumiem.

Praktiskajā jūnijā:

6.jūnijs – darbnīca „Ceļ/modāns” – tā ceļotgribošiem jauniešiem piedāvās apgūt veiksmīga bagāžas piepildīšanas trikus un mācīs, kā izvēlēties tikai pašas nepieciešamākās lietas, kā arī uzzināt par dažādām ceļošanas iespējām.

20.jūnijs – darbnīca “Vasaras garša” – kā apzināt un attīstīt veselīgu dzīvesveidu, izveidojot garšīgas, viegli pagatavojamas un vasarīgas receptes.

Digitālajā jūlijā:

4.jūlijs – darbnīca “Video&foto darbnīca” – kurā varēs apgūt video veidošanu un fotografēšanas prasmes.

18.jūlijs – darbnīca “Es I-netā” – kā attīstīt medijpratību, kritisko domāšanu, attieksmes un sevis prezentēšanas prasmes sociālajos medijos un tīklos nākotnes karjerai.

Radošajā augustā:

1.augusts – darbnīcas “Cilvēks-molberts” – tajā varēs izpausties radoši un mākslinieciski, kas katru dalībnieku padarīs par unikālu mākslas darbu, jo piedāvās katram dalībniekam apgleznot sevi un citus dalībniekus.

15.augusts – darbnīca “Dizaina darbnīca” – kā attīstīt dizaina domāšanu, metodes un praktiskie risinājumi dažādu dizainu veidošanā.

Pieteikšanās darbnīcām, aizpildot pieteikumu https://forms.gle/7UiPienZuNVAYd3o9 !

Dalība darbnīcās ir bez maksas. Dalībnieku vietu skaits ierobežots. To laikā tiks uzņemti vizuālie materiāli, kas var tikt izmantoti projekta un studijas publicitātē.

Darbnīcas tiek organizētas projekta “BaM BaM” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Dalībnieku Vecums

18 - ...

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Kultūra
Aktīvā atpūta
Tīklošanās
Neformālā izglītība
Skolēniem
Mediji
Studentiem
Māksla