Pasākumi

Vai ir vērts mēģināt un riskēt?

8. nov 2019, 16:00 - 8. nov 2019, 19:00

Apraksts:

Šādu jautājumu uzdod sev gandrīz katrs jaunietis, nesaprotot ko darīt, lai dzīve tam būtu tāda, kādu tas iztēlojas, nezinot iespējas kādas tiek piedāvātas.
Tieši tādēļ aicinām Tevi, lai noskaidrotu daž ne dažādāko informāciju no cilvēkiem, kuri ir atļāvušies riskēt, mainīt savu dzīvi un doties neticamos sevis iepazīšanās un pilnveidošanas ceļojumos, pieņemot izaicinājumu pēc izaicinājuma, aktīvi iesaistoties arī "Erasmus+" projektos, tādā veidā dzīvojot un atklājot sevi no jauna.
Vakara programmā dažādi jaunieši, kā piemēru varam minēt atraktīvus jauniešus -  Maximu Glltu no Francijas un Borču Acieski no Maķedonijas, izklāstīs savus iespaidīgos pieredzes stāstus un Tu droši varēsi uzdot jautājumus, uzzinot, ko nezināmu un tādā veidā lauzt dažādus stereotipus.

Pasākuma noslēgumā dāvāsim Tev iespēju izveidot savu sapņu karti, lai vieglāk spētu saprast savus turpmākos mērķus un uzdevumus, kuri nepieciešami, lai sasniegtu sev vēlamo.
Lai vakars tiktu aizvadīts nepiespiestā un pēc iespējas mājīgākā gaisotnē, būsim sarūpējuši uzkodas un lai veldzētu slāpes malkosim arī kādu tasi tējas!

Lai mēs varētu rēķināties ar aptuveno dalībnieku skaitu, lūdzam aizpildīt šo - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmjoXCiKVA9AcwG3NL5dQKnUXt_jagVQK3xRKTl0UO8N30qg/viewform - reģistrācijas formu, taču, protams, nedusmosimies, ja pasākumā sastapsim arī spontānos viesus.

Iedvesmojies un uzdrīksties spert arī Tu savus pirmos soļus sevis attīstībā! Tiekamies 8.novembrī, plkst. 18:00, jauniešu studijā "Bambuss".

Brīdinām, ka pasākuma ietvaros tiks veikta foto uzņemšana un to publicēšana.
Pasākuma norises vietā nebūs pieejama vides pieejamība cilvēkiem ar invaliditātes traucējumiem.
Pasākums norisināsies latviešu un angļu valodā.

Aktivitātes tiek organizētas projekta "Jo mēs to spējām!" ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departaments

Dalībnieku Vecums

13 - 20

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

KultūraStart upLīdz 18 gadiemNo 18 gadu vecumaTīklošanāsJaunatnes darbiniekiNeformālā izglītībaSkolēniemStudentiemPašattīstībaCeļošanaErasmus+