Citi

"Traucējošas emocijas. Gadsimtu viedums" Ganden centrā ar Helmūtu Ancānu

Dalies

Ganden Latvija

Pieteikšanās termiņš: 26. septembris, 2023

Dalības maksa

1 - 10 €

Valoda

latviešu

"Traucējošas emocijas. Gadsimtu viedums" 28. septembrī plkst. 18.00 Ganden centrā ar Helmūtu Ancānu

Mūsu stresainajā, dinamiskajā ikdienā dažādas neirotiskas reakcijas, dusmas, aizkaitināmība ir bieži sastopama parādība, kas gluži nemanot, pamazām, pamazām saēd gan mūsu pašu dzīves kvalitāti, gan sabojā mūsu attiecības ar līdzcilvēkiem, gan kavē sasniegt personīgos un profesionālos mērķus.Nespējot tikt galā ar šīm traucējošajām emocijām, mēs runājam un rīkojamies veidos, ko vēlāk nākas nožēlot, mēs pieļaujam nevajadzīgas kļūdas, mēs (un citi) nevajadzīgi ciešam. 8. gadsimta budistu mūks, Nālandas universitātes filosofs Šantideva savā slavenajā darbā "Ievads bodisatvas dzīves veidā" skaidri un vienkārši, ar praktiski izmantojamiem piemēriem skaidro, kā tikt galā ar mūsu traucējošajām emocijām, kā pārvarēt dusmas un aizkaitinājumu, kā saglabāt sirdsmieru, labestību un psihoemocionālo līdzsvaru arī sarežģītās dzīves situācijās.Šīs pamācības būs noderīgas ikvienam cilvēkam, neatkarīgi no reliģiskās vai politiskās pārliecības, tautības, dzimuma vai citiem aspektiem, jo piedāvā pragmatiskas metodes mūsu emocionālās inteliģences attīstīšanai.

Vieta: klātiene, Ganden centrs, Miera iela 11-1, Rīga
Laiks: 28. septembris, plkst. 18.00
Nodarbības vada: Helmūts Ancāns
Valoda: latviešu
Pateicības ziedojums: ~10 EUR

Reģistrēties: https://forms.gle/erJ3YjjJqHPrWc6Q6

Gadījumā, ja ieteicamais ziedojums ir lielāks par to, ko varat šobrīd atļauties, sazinieties ar mums rakstot uz info@ganden.lv, lai vienotos par iespēju klausīties mācības, ziedojot mazāk vai bez maksas.

Ganden Latvija

Ganden budisma meditācijas centrs ir Tibetas budisma Gelug tradīcijas saliņa Rīgā.

Kā Lamas Ješi un Lamas Zopas Rinpočes izveidotās starptautiskās organizācijas “Mahajānas tradīcijas saglabāšanas apvienība” pārstāvjiem Latvijā mums ir iespēja piedāvāt augstu kvalificētu viesskolotāju zināšanas klasiskā veidā un arī mūsdienu izaicinājumiem atbilstošās programmās.

Iedvesmojoties no idejas par universālu  atbildību un kalpošanu, mēs piedāvājam integrētu izglītību kas spētu pārveidot cilvēku sirdis un prātus, ļaujot realizēt to augstāko potenciālu, sniedzot  labumu arī citiem. Mēs esam apņēmības pilni radīt harmonisku vidi un palīdzēt visām būtnēm pilnībā attīstīt bezgalīgu gudrību un līdzjūtību.

Budisma centrs Ganden atrodas Rīgā, Miera ielā 11-1.

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!