Diskusijas & Semināri

Tiešsaistes pasākums "Piķa Bazars"

Dalies

Visas Iespējas

Online

Pieteikšanās termiņš: 22. marts, 2021

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Kriptovalūtas, nodokļu pārmaksas, piramīdas shēmas un pensiju plāni.. Ja arī Tev ir tikai aptuvena nojausma, kas ir šie zvēri un ko viņi ēd, 23.martā 18.00 pieslēdzies Visas Iespējas un Finanšu nozares asociācijas tiešsaistes pasākumam “Piķa Bazars” ZOOM platformā, kur to centīsimies noskaidrot kopā ar influenceriem Niklāvu Mičuli (@niklavs), Roju Rodžersu (@boitoiroi) un Amandu Doroteju Siliņu (@ashdorotea), kā arī mūsu piesaistītajiem finanšu ekspertiem - Oskaru Blumbergu, Anželiku Dobrovoļsku un Zigurdu Vaikuli.

Pasākums sastāvēs no trīs diskusijām, kurās 1:1 tiksies influenceri ar finanšu ekspertiem:

18.00 - 18.30 “Pelnīt lielo piķi neko nedarot - vai tiešām tikai mīts?” - diskusijā apspriedīsim dažādus netradicionālākus pelnīšanas veidus, kā piemēram, kriptovalūtas un investīcijas, kā arī noskaidrosim, vai tiešām ir iespējams pelnīt naudu “neko nedarot” un kā to darīt visefektīvāk.

Piedalīsies: Niklāvs Mičulis un Citadeles meitas uzņēmuma CBL Asset Management valdes loceklis un portfeļu pārvaldīšanas daļas vadītājs Zigurds Vaikulis.

18.30 - 19.00 “Nigērijas prinči un sociālie haki – par upuri kļūt ir vienkāršāk, kā Tu domā!” - diskusijā apskatīsim aktuālākās apkrāpšanas shēmas, noskaidrosim psiholoģiskos iemeslus, kas liek mums atbildēt uz Nigērijas prinča lūgumiem pēc palīdzības, kā arī uzzināsim, kā galu galā varam sevi un sev tuvos pasargāt no krāpšanas shēmām.

Piedalīsies: Amanda Doroteja Siliņa un SEB bankas Informācijas drošības vadītāju, kā arī Finanšu nozares asociācijas IT drošības darba grupas vadītāju Oskaru Blumbergu

19.00 - 19.30 “Vai es nodzīvošu tik ilgi, lai mani uzkrājumi atmaksātos?” - diskusijā parunāsim par personīgā budžeta plānošanas “hackiem”, nodokļu pārmaksām, kā arī to, vai vispār ir vērts ieguldīt nākotnes pensiju uzkrājumiem?

Piedalīsies: Rojs Rodžers tiksies ar Luminor pensiju produktu vadītāju Anželiku Dobrovoļsku

Lai reģistrētos dalībai pasākumā, līdz 22.martam reģistrē savu dalību te: ej.uz/gribu-piedalities un pēc dalības apstiprināšanas e-pastā saņemsi saiti uz pasākuma platformu!

P.S. Pasākums tiek rīkots Finanšu pratības nedēļas ietvaros, kas šogad norisinās no 22. līdz 28. martam. Šīs nedēļas laikā dažādas institūcijas un uzņēmumi aicina ikvienu iedzīvotāju aktīvi izvērtēt savus finanšu paradumus, kā arī iesaistīties dažādās šā brīža situācijai atbilstošās aktivitātēs. Vairāk informācijas par aktuālajiem pasākumiem meklē www.finansupratiba.lv

Visas Iespējas

Mēs esam sociāls uzņēmums, kas atbalsta jauniešus savu iespēju atrašanā un potenciāla izmantošanā, uzturot platformu “visasiespejas.lv”, kā arī īstenojot dažādus uz jauniešu izaugsmi vērstus projektus un pasākumus. Esam atvērta un uz izaugsmi vērsta darba vide, kura iedrošina uz darbu skatīties ar elastīgu pieeju - gan klātienes modeļa, gan darba laika ziņā.

Uz organizācijas profilu

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!