Tiešsaistes apmācības jauniešiem "Uzlauz savu potenciālu!" | Visas Iespējas
Izaugsme

Tiešsaistes apmācības jauniešiem "Uzlauz savu potenciālu!"

Pieteikšanās termiņš: 7. februāris, 2021

15. feb 2021, 8:00 AM - 17. feb 2021, 2:00 PM

Apraksts:

Ja vēlies attīstīt sevī esošo līdera potenciālu un veicināt pozitīvu pārmaiņu veidošanos gan sevī, gan savā apkārtējā vidē - piesakies dalībai tiešsaistes apmācībās "Uzlauz savu potenciālu!", kas norisināsies no 15. līdz 17. februārim! Pieteikties aicināti jaunieši no 16 - 24 gadu vecumam.

Apmācību laikā caur dažādiem pieredzes stāstiem un praktisku darbošanos uzzināsi, kas tad īsti ir spēcīga līdera “veiksmes formulas” pamatā un kā šīs prasmes saskatīt un attīstīt arī sevī - sākot ar sevis pasniegšanas un komunikācijas prasmēm, beidzot ar prasmi atrisināt konfliktus, veiksmīgi strādāt jebkurā komandā un radīt pozitīvas pārmaiņas veicinošas idejas, kam citi vēlas sekot. Apmācības vadīs spēcīgi līderi un pārmaiņu veicinātāji gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Apmācības kopumā ilgs trīs dienas un sastāvēs no interaktīvām tiešsaistes nodarbībām, kā arī praktiskās daļas, kurā Tev būs iespēja pielietot apgūto īstenojot sociālo projektu idejas mentoru vadībā. Apmācības vadīs spēcīgi līderi un pārmaiņu veicinātāji gan no Latvijas - personīgās izaugsmes treneris Māris Resnis no Lūzumpunkts, biedrības Global Shapers Riga vadītājs Dāvis Golds, kustības HiPotential.lv vadītājs Kristaps Kravalis, komandu attīstības treneris Daniēls Godiņš no Sense of Team u.c. -, gan ārvalstīm - organizācijas Project Fuel veidotājs un TED Talk runātājs Deepak Ramola no Indijas un organizācijas Girls Forward veidotāja Zaitoon Shah no Nīderlandes. Pilnu apmācību programmu, kā arī galvenos lektorus izziņosim jau pavisam drīz mūsu Facebook pasākuma grupā - https://ej.uz/fb-uzlauz-savu-potencialu ! Programmu vari redzēt arī teksta apakšā.

Izklausās labi? Mums ir vēl viena lieliska ziņa! Dalība apmācībās ir bez maksas, jo to nodrošina mūsu galvenais atbalstītājs - Edinburgas hercoga starptautiskā jauniešu pašizaugsmes programma Award Latvia. Vairāk informācijas par programmu atradīsi https://intaward.org

Nu ko, vai esi gatavs spert pirmo soli pretī pārmaiņām un uzlauzt savu potenciālu? Ja Tava atbilde ir “jā”, līdz 7. februārim aizpildi pieteikuma anketu - https://ej.uz/uzlauz-savu-potencialu - un pastāsti, kāpēc mums dalībai apmācībās jāizvēlas tieši Tevi!

Tev ir Visas Iespējas! Sper soli un izmanto tās!

Vieta

Online

Dalībnieku Vecums

16 - 24

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildība
Apmācības
Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma
Cits
Neformālā izglītība
Skolēniem
Studentiem
Pašattīstība

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!