Tiešsaistes apmācības "Digitālo prasmju Bootcamp" | Visas Iespējas
Pasākumi

Tiešsaistes apmācības "Digitālo prasmju Bootcamp"

Pieteikšanās termiņš: 10. augusts, 2020

17. aug 2020, 07:00 - 19. aug 2020, 11:30

Apraksts:

PIESAKIES DALĪBAI TIEŠSAISTES APMĀCĪBĀM "DIGITĀLO PRASMJU BOOTCAMP", KO ORGANIZĒ "VISAS IESPĒJAS"!

Ja vēlies attīstīt savas digitālās prasmes, kā arī uzzināt vairāk par nākotnes tendencēm un darba iespējām digitālajā jomā - piesakies dalībai tiešsaistes apmācībās "Digitālo prasmju Bootcamp", kas norisināsies no 17. līdz 19. augustam! Pieteikties aicināti jaunieši no 16 gadu vecuma.

Apmācībās dzirdēsi dažādu nozares profesionāļu pieredzi, kā arī praktiski darbosies, lai attīstītu savas prasmes un zināšanas tādās jomās kā digitālo nomadu dzīvesveids, sociālo tīklu menedžments, digitālais mārketings, lietotāju iesaistes rādītāji, nākotnes tendences un inovācijas, mākslīgais intelekts un citās. Esam sarūpējuši arī pāris īpašus pārsteigumus no ārvalstu lektoriem.

Apmācības ilgs trīs dienas un sastāvēs no interaktīvām tiešsaistes nodarbībām, kā arī praktiskās daļas, kurā Tev būs iespēja pielietot apgūto, pildot dažādus uzdevumus, kā arī darboties kopā ar pārstāvjiem no tādiem uzņēmumiem kā Tet, Zalaris un TVNET. Pilnu apmācību programmu, kā arī galvenos lektorus izziņosim jau pavisam drīz!

Izklausās labi? Ja nepacietībā jau lauz krēslu un prāto, kā vari pieteikties, mums ir vēl viena lieliska ziņa! Apmācību dalības maksu pilnībā nodrošina mūsu apmācību partneri Tet, Zalaris un TVNET, kā arī galvenais organizators – sociālais uzņēmums un jauniešu platforma Visas Iespējas. Izvērtējot dalībnieku pieteikuma anketas, katrs no apmācību partneriem individuāli izvēlēsies 20 jauniešus, kurus atbalstīs, nodrošinot vienreizēju stipendiju apmācību dalības maksas segšanai.

Ja vēlies piedalīties apmācībās, līdz 9.augustam aizpildi pieteikuma anketu - https://ej.uz/digitalo-prasmju-bootcamp - un pastāsti, kāpēc mums jāizvēlas tieši Tevi dalībai apmācībās!

Tev ir Visas Iespējas!

*Event is co-funded by the European Solidarity Corps project "Managers of Changes" of the European Union. The European Commission's support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Vieta

Online

Dalībnieku Vecums

16 - ...

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Start up
Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma
Stipendija
IT&tehnoloģijas
Cits
Neformālā izglītība
Skolēniem
Mediji
Studentiem
Pašattīstība