Izaugsme

TAVA IDEJA, TAVS BIZNESS

Dalies

TheRaccoons

Pieteikšanās termiņš: 24. aprīlis (pirmdiena)

Dalības maksa

Bezmaksas

Aicinām 10. un 11.klases skolēnus, kā arī profesionālās izglītības iestāžu 1. un 2.kursa studentus pieteikties uzņēmējdarbības programmai! 

Iesūti savu biznesa ideju un gūsti iespēju piedalīties lekcijās ar uzņēmējiem un iziet praksi kādā no sev tuviem un interesējošiem uzņēmumiem.Īpaši aicināti pieteikties Rīgas plānošanas reģiona skolēni.

Par programmu:

Konkurss tiek organizēts, lai atlasītu labākās Rīgas plānošanas reģiona jauniešu uzņēmējdarbības idejas. Konkursā var piedalīties Rīgas plānošanas reģiona vispārējās izglītības iestāžu 10.-11. klašu un profesionālo skolu 1.-2. kursa audzēkņi. Atlases kārtībā paredzēts, ka konkursu absolvē 11 labākie uzņēmējdarbības ideju autori - 3 no tiem pārstāv Rīgu un pa vienam pārstāvim no Jūrmalas, Salaspils, Ķekavas, Ropažu, Siguldas, Olaines, Ādažu, Mārupes novadiem.

Konkursā tiek vērtēti jauniešu iesūtītie video, kuros atspoguļotas viņu biznesa idejas. 
Konkurss notiks 2 kārtās, kurās, vadoties no vērtēšanas kritērijiem, tiks atlasītas labākās jauniešu biznesa idejas; to autori piedalīsies mācību un mentoringa programmā “Tava ideja, Tavs bizness”, kurā nostiprinās zināšanas par savas uzņēmējdarbības idejas realizāciju.

Programma norisināsies tiešsaistē un tā pieejama dalībniekiem bezmaksas!

Lai piedalītos programmā, tev jāaizpilda anketa un jāiesūta 3 min video izklāstot savu ideju. Pēc žūrijas izvērtēšanas labāko ideju autoriem tiks dota iespēja piedalīties programmā.

Vairāk informācijas un pieteikšanās: www.tavaideja.lv

TheRaccoons

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!