Studiju vizīte Somijā "Starptautiskie lauku reģioni" | Visas Iespējas
Izaugsme

Studiju vizīte Somijā "Starptautiskie lauku reģioni"

Pieteikšanās termiņš: 5. septembris, 2019

14. okt 2019, 06:00 - 18. okt 2019, 14:00

Apraksts:

Mazas organizācijas lauku reģionos var saskarties  ar cilvēku resursu izaicinājumiem, īstenojot starptautiskus projektus  jaunatnes jomā. Šajā studiju vizītē būs iespēja redzēt labās prakses  piemērus vienā no Somijas reģioniem. Arī lauku reģioni var būt  starptautiski! Studiju vizīte norisināsies no 14. līdz 18. oktobrim. Pieteikšanās līdz 6. septembrim!

Vai tu vēlies satikt citus jaunatnes darbiniekus  no lauku reģioniem, ciematiem vai mazām pilsētām, kuri arī iespējams  saskaras ar attāluma, cilvēkresursu un organizācijas kapacitātes  izaicinājumiem, īstenojot jaunatnes jomas projektus?

Mēs zinām, ka starptautisks darbs ar jaunatni var tikt veikts  ciematos un mazās pilsētās, neskatoties uz izaicinājumiem. Mēs  vienlaikus zinām, ka starptautisku projektu ietekme var būt daudz  lielāka mazā ciematā nekā lielās pilsētās.

Pieteikties mācībām iespējams līdz 2019. gada 6. septembrim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/international-countryside.8074/

Dalībnieku Vecums

18 - ...

Dalības maksa

29 € (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Tīklošanās
Jaunatnes darbinieki
Neformālā izglītība
Erasmus+