Izaugsme

Starpkultūru mācīšanās dimensija projektos

18. aug 2020, 08:00 - 18. aug 2020, 09:00

Apraksts:

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) augustā turpina  vebināru ciklu “Darbs ar jaunatni šodien un rīt” un aicina pieteikties  tiešsaistes vebināram  Starpkultūru mācīšanās dimensija projektos (18. augustā, plkst. 11.00).   

Starpkultūru mācīšanās dimensijai būtu jābūt ļoti nozīmīgai jebkura  projekta sastāvdaļai, tomēr praksē tam bieži vien tiek pieiets  virspusēji, un mācīšanās potenciāls paliek neizmantots.

Vebinārs  palīdzēs labāk apzināties, ko nozīmē starpkultūru mācīšanās, kā panākt,  ka tā notiek dziļākā līmenī un kādas metodes izmantot. Tā būs iespēja  koncentrētā veidā uzzināt/atcerēties ar starpkultūru mācīšanos saistītas  teorijas (klasiskais Kultūras aisberga modelis, Hofstedes Kultūras dimensijas, stereotipu, aizspriedumu un diskriminācijas savstarpējā  saistība, Naida piramīda u.c.), kā arī dalīties ar savu viedokli un  pieredzi (arī dažādiem "starpkultūru konfliktiem/pārpratumiem"). Vebināra noslēgumā dalīsimies ar būtiskākajiem resursiem dziļākai temata  iepazīšanai. Vebināru vadīs neformālās izglītības mācību vadītāja Ieva  Grundšteine.

Dalībai vebinārā reģistrējies šeit: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZwsd-GrpjgqH9EjrTdR6srLSWMHpCwmQ2XJ

Vebināru cikls "Darbs ar jaunatni šodien un rīt" paredzēts jaunatnes darbiniekiem un visiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem. Vebināru laikā būs iespēja izzināt dažādas aktualitātes jaunatnes jomā, dzirdēt pieredzes stāstus  un apgūt metodes, kuras izmantot darbā ar jauniešiem.

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

ApmācībasJaunatnes darbiniekiErasmus+