Konkursi

Sociālās uzņēmējdarbības piču konkurss "Tam labam būs augt"

Dalies

Latvijas Sociālās Uzņēmējdarbības asociācija

Pieteikšanās termiņš: 20. septembris, 2023

Dalības maksa

Bezmaksas

Ar mērķi stiprināt un attīstīt sociālo uzņēmējdarbību Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija /LSUA/ kopā ar Luminor banku turpina ikgadējo tradīciju un izsludina pieteikšanos sociālās uzņēmējdarbības piču jeb prezentāciju konkursam "Tam labam būs augt 2023"! 

Šogad kopējais balvu fonds – finansējums sociālās biznesa idejas realizēšanai vai organizācijas attīstībai – ir 8000 eiro. Dalība konkursā ir bezmaksas, un pieteikties iespējams līdz 20. septembrim.

Konkurss norisinās trīs kārtās, un tā fināls notiks 12. oktobrī no plkst.16:00 līdz 18:00 Rīgā, un būs skatāms tiešraidē ziņu portālā www.delfi.lv. Finālā tiks noteikti divi uzvarētāji, kuri katrs saņems naudas balvu 4000 EUR apmērā. Uzvarētājus noteiks konkursa žūrija un tiešraides skatītāju balsojums.

KAS VAR PIETEIKTIES?

Konkursā savas organizācijas vai biznesa idejas var pieteikt esošie un topošie sociālie uzņēmēji no visas Latvijas. Tie var būt uzņēmumi (ar vai bez sociālā uzņēmuma statusa), biedrības un nodibinājumi, kam nepieciešamas finansējums kādas jaunas idejas vai jau esoša projekta realizēšanai, kā arī individuālas personas, kuras vēl tikai lolo savu sociālās uzņēmējdarbības ideju un meklē tai starta finansējumu.

KO VAR PIETEIKT?

Konkursā var pieteikt organizāciju vai biznesa ideju, kas atbilst sociālās uzņēmējdarbības būtībai un definīcijai: ražot preces vai sniegt pakalpojumus ar mērķi risināt kādu sociālo problēmu vai radīt labumu sabiedrībai. Šogad konkursā ieviesta tematiskā kategorija – papildus punktus vērtēšanā iegūs tās idejas, kur piedāvātais produkts vai pakalpojums risina ilgtspējas jautājumus, vērsts uz dabas saudzēšanu un zaļo kursu.

Lai pieteiktu savu dalību konkursā, lūdzam iepazīties ar tā nolikumu https://sua.lv/konkurss-2023 un līdz 20. septembrim aizpildīt pieteikuma anketu: https://ej.uz/pichs_2023

Konkursa galvenais partneris - Luminor banka. Pasākumu atbalsta arī labdarības veikalu tīkls “Otrā elpa”, “Attīstības finanšu institūcijas Altum" un portāls Delfi.lv.Papildu informācija: Līga Ivanova, liga@sua.lv, 26464686

Latvijas Sociālās Uzņēmējdarbības asociācija

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!