Skolas aicinātas pieteikties programmai “Jaunais pilsonis” | Visas Iespējas
Izaugsme

Skolas aicinātas pieteikties programmai “Jaunais pilsonis”

Pieteikšanās termiņš: 21. februāris, 2020

10. feb 2020, 08:30 - 21. feb 2020, 21:00

Apraksts:

Vēl līdz 21. februārim skolām visā Latvijā ir iespēja pieteikt 7. - 12. klases izglītības programmai #JaunaisPilsonis 2019./2020.mācību gada pavasara semestrim.

Programmas ietvaros uz skolām dosies nevalstisko organizāciju lektori, kuri kopā ar skolēniem diskutēs par dažādiem, ar pilsoniskās sabiedrības darbību saistītiem jautājumiem, tādējādi veicinot izpratnes paaugstināšanu par pilsoniskā aktīvisma nozīmi, piederības sajūtu valstij, izpratni un toleranci pret dažādo sabiedrībā, kā arī kritisko domāšanu, vienlaikus mudinot jauniešus būt pilsoniski aktīviem, jauniem pilsoņiem. Programmas ietvaros katra klase iegūs zināšanas un izpratni par pilsonisko līdzdalību, kā arī skolēniem būs iespēja darboties praktiski. Programmas ietvaros katra klase piedalās četros posmos (vienas mācību stundas garumā), kas sastāv no: informatīvas lekcijas, diskusijas, interaktīvās spēles “Četri stūri”, kas izveidota saskaņā ar Latvijas Pilsoniskās alianses izstrādātu metodoloģiju, kā arī pilsoniskās aktivitātes, kas skolēniem jāveic kā mājas darbs - svarīgi, ka visas veiktās iniciatīvas piedalīsies arī balvu konkursā. Aicinām skolām būt aktīvām un iesaistīties!  Pieteikumu anketu var atrast šeit.
Lai iedvesmotu skolēnus uz labiem darbiem un pilsoniskajām iniciatīvām, piedāvājam iespēju iepazīties ar 2018./2019.mācību gada pirmā semestra uzvarētājiem Rīgas 49.vidusskolas 11.b klases un otrā semestra uzvarētajiem Saldus vidusskolas 7.b klases veiktajām iniciatīvām!

Projektu organizē Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar British Council Latvia.

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildība
Apmācības
Līdz 18 gadiem
Neformālā izglītība
Skolēniem
Pašattīstība