Citi

Seriāla «Bruģis manās kurpēs» komandas atlase

Pieteikšanās termiņš: 5. augusts, 2020

6. aug 2020, 09:00 - 6. aug 2020, 15:00

Apraksts:

Seriāls «Bruģis manās kurpēs» ir jauniešu veidots seriāls jauniešiem. Tas vēsta par meiteni vārdā Undīne, kura, pabeigusi 12. klasi, no Limbažiem dodas strādāt uz Rīgu, lai nopelnītu līdzekļus dzīvei ārzemēs kopā ar savu vecāko spāņu draugu. Vasara galvaspilsētā, ko viņa visu mūžu tā apbrīnojusi un glorificējusi, Undīnei sniedz gana daudz pēkšņu avantūru un citu iemeslu, lai uzdotu sev jautājumu – vai viņas tālākais plāns tik tiešām ir tas, ko viņa vēlas?

---

Piedāvājam iesaistīties seriāla tapšanas procesā kā aktierim (lomu apraksti pieejami pasākuma diskusijā), režisora asistentam, operatoram, mūziķim, skaņotājam, gaismotājam, montētājam vai kinematogrāfam. Ja tev ir pieredze kādā no šiem amatiem vai vēlies prasmes apgūt neformālā gaisotnē, vai vienkārši vēlies būt daļa no eksperimentāla mākslas projekta, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu (https://forms.gle/HLMyGqMSBK4NzNBF7) līdz 5. augustam un ierasties komandas atlasē, lai uzzinātu vairāk par projekta mērķiem un savām iespējām iesaistīties.

Atlasei paredzētais laiks ir 6. augustā no 12:00 līdz 18:00 (varat ierasties sev ērtā laikā) kultūras centrā «Alksnājs» Alksnāja ielā 16. Ja netiec oficiālajā laikā, vari norunāt individuālu tikšanās laiku no 3. līdz 8. augustam, rakstot uz e-pastu brugismanaskurpes@gmail.com vai zvanot uz telefona numuru 20640135.

Atlase norisināsies brīvā sarunas formā. Rezultāti tiks paziņoti ne vēlāk kā 9. augustā. Iespēja piedalīties seriāla tapšanā tiks dota pilnīgi visiem kandidātiem. Vēlams pirms ierašanās uz atlasi apmēram saprast savu noslogojumu filmēšanas laika periodā, jo arī tam būs nozīme lēmuma pieņemšanā.

Aktivitātes tiek organizētas projekta «Vasaras seriāls» ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildībaKultūraLīdz 18 gadiemNo 18 gadu vecumaVideIT&tehnoloģijasCitsTīklošanāsFoto&videoInovācijaSkolēniemStudentiemPašattīstībaMāksla