Diskusijas & Semināri

Seminārs "Holanda tipoloģija karjeras izvēlē"

Latvijas Universitātes Karjeras centrs

Online

6. apr 2021, 1:30 PM - 6. apr 2021, 2:30 PM

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Apraksts:

Džona Holanda tipoloģija plaši tiek pielietota karjeras izvēles procesā jau daudzus gadu desmitus. Joprojām šī tipoloģija attaisno savu eksistenci un ar tās palīdzību daudzi cilvēki iegūst plašāku izpratni par sevi un par savu vislabāko piemērotību profesionālajā jomā. Džona Holanda ideja ir, pirmkārt, izprast, kā funkcionē cilvēks, kas viņu motivē, iedvesmo, kādas darbības labi padodas, kā arī pretēji - kāda vide un "spēles noteikumi" nerada vēlmi, enerģiju un motivāciju darboties. Otrkārt, Džons Holands aicina izprast dažādu profesiju būtību - kādas darbības jāveic, kāda vide ir konkrētās profesijas laukā un kādu ikdienas rutīnu pieprasa konkrētās profesijas. Uzzinot šos aspektus, ir iespēja meklēt un atrast sev vispiemērotāko profesiju darba tirgū.
Seminārā runāsim par Džona Holanda tipoloģijā nodefinētajiem personību tipiem, to raksturīgākajām iezīmēm un piemērotību dažādm nozarēm un profesijām ar mērķi atpazīt sevi. Tiks piedāvāta arī iespēja aizpildīt testu, lai uzzinātu savu piemērotību dažādām nozarēm un profesijām.
Semināru vadīs: Dace Siliņa, LU Karjeras centra karjeras konsultante, izaugsmes veicinātāja, semināru vadītāja.
Norises vieta: Zoom platforma
Pieteikšanās tiks atvērta 2 nedēļas pirms semināra sākuma.

Latvijas Universitātes Karjeras centrs

LU Karjeras centra pamatuzdevums ir piedāvāt atbalsta pasākumus un pakalpojumus karjeras ceļā ikvienam interesentam. Mūsu galvenā mērķa grupa ir topošie studenti, studenti un absolventi. Karjeras centrs piedāvājam sekojošus pakalpojumus un pasākumus: individuālās karjeras konsultācijas, koučings, konsultācijas CV un pieteikuma vēstules izveidošanā; semināru cikls “Izveido savu karjeras prasmju portfolio” - interaktīvi un praktiski semināri, kuri attīsta profesionālajā dzīvē nepieciešamās prasmes; karjeras izvēles semināri skolēniem; pasākumi sadarbībā ar potenciālajiem darba devējiem (vieslekcijas, ikgadēja darba devēju izstāde “Karjeras iespēju diena” u. c.), LU studentu karjeras attīstības programma “Izgaismo nākotni!”

Uz organizācijas profilu

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!