Izaugsme

Sajūtu žurnālošana

Pieteikšanās termiņš: 19. jūlijs, 2020

21. jūl 2020, 15:00 - 21. jūl 2020, 18:00

Apraksts:

Jūlijs BeyoU projektā ir veltīts ieradumiem, kuru laikā notiek paradumu izvērtēšana un jaunu paradumu ievēršana vai turpināšana.

Paradums, ko kopīgi BeyoU vēlējāmies paturēt savā ikdienā- žurnālošana. Aicinām kopīgi iekārtot pierakstu kladi vai albumu, kurā pierakstīt un atzīmēt savas sajūtas katru dienu. Tādā veidā iespējams tuvāk iepazīt savas dzīles, pierakstot sapņus, ķermeņa izjūtas, sekot līdzi pašsajūtai, veltīt laiku sarunai ar sevi, saglabāt nodomus, dalīties ar progresu.

Pirmajā pasākuma daļā personalizēsim klades dizainu un diskutēsim par žurnālošanu un kā tā palīdz mums izprast sevi, lai pieņemtu un uzsāktu ieradumus, kas mums patiešām ir nepieciešami.

Otrajā daļā ieslīgsim katrs sevī un izmantosim mūsu jaunās izveidotās klades, lai žurnālotu.

Pasākums ir BEZMAKSAS un pasākuma laikā dalībniekiem tiks nodrošinātas dažādas uzkodas, lai nezustu enerģija, kā arī visi nepieciešamie materiāli!

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc piesakies laicīgi :

https://forms.gle/3m26UXSC2LajxnQW8

PIETEIKŠANĀS LĪDZ 19.jūlijam!

Projekts BE YOU tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

KultūraNeformālā izglītība