Rimi Rīgas maratons | Visas Iespējas
Brīvprātīgais darbs

Rimi Rīgas maratons

Pieteikšanās termiņš: 23. augusts (pirmdiena)

28. aug 2021, 09:00 - 29. aug 2021, 09:00

Apraksts:

IESAISTIES MARATONA ORGANIZĒŠANĀ!

Rimi Rīgas maratons šogad norisināsies 28. un 29. augustā fiziski un klātienē. Kopā ar VSK Noskrien aicinām Tevi pievienoties brīvprātīgo palīgu komandai un ar savu enerģiju, darbu, atbalstu un smaidu radīt īpašo Rimi Rīgas maratona svētku noskaņojumu laikā, kad visi ir tik ļoti noilgojušies pēc pasākumiem klātienē.

Iesaistoties pasākumu programmā, brīvprātīgajiem būs iespēja gūt unikālu pieredzi un ieskatu dažādos pasākumu organizēšanas procesos gan pirms pasākuma, gan maratona nedēļas nogalē. Iepriekšējā pieredze palīgu lomā nav obligāta, tomēr minimālais vecums, no kura iespējams iesaistīties, ir 16 gadi. Īpaši gaidīti ir tie brīvprātīgie, kas Rimi Rīgas maratona organizēšanā iesaistīsies atkārtoti!

Lai ievērotu valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, kā arī pienācīgi plānotu un organizētu komandas drošību pasākuma laikā, visiem maratona palīgiem jābūt vakcinētiem vai pēdējo 6 mēnešu laikā pārslimojušiem Covid-19. Pirms darbu uzsākšanas būs jāuzrāda derīgs sertifikāts kopā ar pasi vai ID.

Palīgi tiek aicināti pieteikties pozīcijām, izvēloties savām vēlmēm un prasmēm tuvākās, kā arī pievienoties ģimenei, draugiem vai skolas un studiju biedriem.

Gaidām Tevi komandā!

Dalībnieku Vecums

16 - 99

Dalības maksa

Bezmaksas

Atslēgas Vārdi

Aktīvā atpūta
Cits
Jaunatnes darbinieki
Skolēniem
Studentiem
Pašattīstība