Rīgas Skolēnu domes 19. kongress | Visas Iespējas
Citi

Rīgas Skolēnu domes 19. kongress

Pieteikšanās termiņš: 7. septembris, 2020

11. sep 2020, 07:30 - 11. sep 2020, 11:30

Apraksts:

Čau! Rīgas Skolēnu domes 18.sasaukuma laiks jau tuvojas noslēgumam un ir pienācis laiks tikties uz ikgadējo kongresu!
Valstī esošas situācijas dēļ šogad 19. kongress norisinās rudenī – jaunā mācību gada sākumā, nevis vienmēr ierastajā aprīlī. Tādēļ aicinām arī tevi uzsākt jauno mācību gadu līdzdarbojoties un iedarbinot Rīgas Skolēnu domes 19.sasaukumu!

RSD 19. kongress notiks š.g. 11.septembrī no plkst. 11.00 līdz 15.00 Pullman Hotel Riga (Jēkaba iela 24). Piesakies kongresam - https://ej.uz/piesakies-kongresam!

Rīgas Skolēnu domes 18. pastāvēšanas gads tomēr ir nesis pārmaiņas, mūsuprāt, pozitīvas! Taču ir lietas, kas nemainās, un kā jau katru gadu, jauns sasaukums tiek uzsākts kopā ar Rīgas skolu skolēnu pārstāvjiem, kuri ievēl jaunā sasaukuma prezidentu un viceprezidentu un apstiprina pārējos valdes locekļus.

Tātad, kāpēc tev ir jāpiedalās kongresā?
Rīgas Skolēnu domes pamats ir Rīgas skolu skolēni, un tieši šī iemesla dēļ Rīgas skolu skolēnu pārstāvji ir tie, kam pieder gala vārds RSD valdes veidošanā un galveno procesu vadībā.

Ar amatu kandidātu pieteikumiem vari iepazīties: https://ej.uz/amatu-pieteikumi
Kongresā notiek arī Rīgas Skolēnu domes nolikuma un Iekšējo noteikumu grozīšana. Grozījumu projektus sagatavojusi RSD Juridiskā un finanšu daļa.

Seko līdzi jaunumiem un atzīmē "going" kongresa Facebook eventā:

Uz tikšanos jau pavisam drīz! RSD tevi jau gaida!

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Skolēniem