Projektu darbnīca "Stratēģiskās partnerības projekti: starptautiskas jauniešu iniciatīvas" | Visas Iespējas
Izaugsme

Projektu darbnīca "Stratēģiskās partnerības projekti: starptautiskas jauniešu iniciatīvas"

Pieteikšanās termiņš: 6. septembris, 2020

13. sep 2020, 21:00 - 15. sep 2020, 21:00

Apraksts:

Ja  esi jaunietis/jauniete vecumā no 13 - 30 gadiem, un gribi attīstīt  jaunas projektu idejas un veidot pārmaiņas sabiedrībā, tad piesakies  mācībām par stratēģiskām jauniešu iniciatīvām programmā "Erasmus+:  Jaunatne darbībā". Stratēģiskās partnerības projektu mērķis ir veicināt  jauniešu aktivitāti, uzņēmīgumu un sociālo atbildību. Mācības notiks no  2020. gada 14. līdz 16. septembrim, viesnīcā “Port Hotel”, Ādažu novadā.  Lai pieteiktu savu dalību projektu darbnīcai, līdz 7. septembrim katram  dalībniekam jāaizpilda pieteikuma anketa: https://ieej.lv/8GqnX. 

Piedaloties projektu darbnīcā varēsi:

  • uzzināt visu par starptautisku jauniešu iniciatīvu projektiem un to praktisku sagatavošanu;
  • attīstīt un uzlabot savu projekta ideju;
  • gūt izpratni par partneru meklēšanas iespējām un partneru lomu savā nākotnes projektā;
  • iepazīt citu organizāciju pārstāvjus, veidot sadarbības kontaktus un iedvesmoties jaunām idejām.

Jauniešu stratēģiskās partnerības iniciatīvas ierosina, izplāno  un īsteno paši jaunieši, tāpēc no vienas organizācijas (NVO, jauniešu  centra, pašvaldības, skolas utt.) aicinām pieteikties divus dalībniekus  (piemēram, jaunietis un atbalsta persona vai divi jaunieši), lai mācību  laikā ar pārinieku varētu attīstīt reālu projekta ideju un iesniegt to  oktobra projekta konkursu termiņā.

! Mācībās ar vecāku atļauju drīkst piedalīties jaunieši vecumā līdz  18, bet tādā gadījumā otram organizācijas pārstāvim ir jābūt sasniegušam  vismaz 18 gadu vecumu. Atbalsta personai nav vecuma ierobežojuma.

Dalībnieku skaits mācībās ir ierobežots, un priekšroka tiks dota  dalībniekiem, kuriem nav pieredzes, bet ir spēcīga ideja, motivācija un  organizācijas atbalsts idejas īstenošanai, un kuri plāno iesniegt  stratēģiskās partnerības projektu tuvākajā projektu konkursā.

Mācības notiks 3 pilnas dienas, tāpēc svarīgi, lai abi organizācijas  pārstāvji varētu piedalīties visās mācību dienās! Mācības ir bez maksas  un notiks latviešu valodā. JSPA sedz uzturēšanās, ēdināšanas un mācību  izdevumus. Dalībniekiem jāsedz tikai ceļa izdevumi uz mācību norises  vietu.

Lai efektīvāk izmantotu mācību laiku, pirms tām tiek sagaidīts, ka dalībnieki iepazīsies ar pamatinformāciju par projektu veidu.

Dalībnieku atlases rezultāti tiks paziņoti 08.09.2020.

Jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet:
Laura Reisele
laura.reisele@jaunatne.gov.lv
Tel. 67358061

Dalībnieku Vecums

13 - 30

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Līdz 18 gadiem
Jaunatnes darbinieki
Neformālā izglītība
Erasmus+