Projektu darbnīca: sadarbības partnerību projekti | Visas Iespējas
Bez kategorijas

Projektu darbnīca: sadarbības partnerību projekti

Pieteikšanās termiņš: 16. septembris (ceturdiena)

27. sep 2021, 06:00 - 29. sep 2021, 14:00

Apraksts:

Lai veiksmīgi izstrādātu un sagatavotu Sadarbības partnerības projektu pieteikumu programmā “Erasmus+”, aicinam organizāciju pārstāvjus pieteikties projektu darbnīcai.

📷 Mācībām ir aicinātas pieteikties jaunatnes organizācijas, kā arī organizācijas, kas veic starpsektoriālu sadarbību, piemēram, izglītības iestādes, nevalstiskās organizācijas, uzņēmumi (ieskaitot sociālos uzņēmumus), pašvaldības un to iestādes, kultūras iestādes u.c.
📷 Mācībās aicinām piedalīties komandās pa 2 – 3 organizācijas pārstāvjiem, lai darbnīcā kopīgi varētu izstrādāt projekta ideju.

Pieteikšanās mācībām tiešsaistē līdz 16. septembrim, aizpildot pieteikuma anketu - https://ej.uz/Darbnica2709.
📷 Rezultāti par dalību mācībās tiks paziņoti katram personīgi līdz 21. septembrim, informējot uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Darbnīcas laikā dalībnieki:
📷 uzzinās par programmas “Erasmus+” prioritātēm un to īstenošanu projektu aktivitātēs;
📷 uzzinās par programmas “Erasmus+” Sadarbības partnerības projektiem un jaunajiem kvalitātes kritērijiem;
📷 attīstīs sava projekta ideju un strādās pie projekta pieteikuma;
📷 iegūs atgriezenisko saiti par projekta ideju un individuāli konsultēsies ar JSPA projektu koordinatori un mācību vadītājām;
📷 iepazīs citas organizācijas un veidos sadarbības kontaktus.

Mācības ir bezmaksas un notiks latviešu valodā. Dalībniekiem tiks nodrošināta bezmaksas ēdināšana un naktsmītnes, bet ceļa izdevumi līdz norises vietai jāsedz pašiem. Mācības notiks Siguldā, bet konkrētā mācību norises vieta tiks paziņota apstiprinātajiem dalībniekiem. Mācībām aicinām pieteikties tikai tos, kam ir iespēja mācības apmeklēt visas trīs mācību dienas (27. – 29. septembris).

📷 Svarīgi 📷
Mācības plānots organizēt klātienē atbilstoši “Zaļā” drošības līmeņa pasākumu organizēšanas nosacījumiem un valstī noteiktajām epidemioloģiskajām prasībām. Mācības apmeklēt būs iespējams dalībniekiem, kuriem ir Covid – 19 sertifikāts par izietu pilnu vakcinācijas ciklu / pēdējās 180 dienās pārslimotu Covid-19. Dalībniekiem būs jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments un Covid-19 sertifikāts.

📷 Vairāk informācijas - https://jaunatne.gov.lv/.../aicinam-pieteikties.../

Vieta

Sigulda, Siguldas pilsēta, LV-2150, Latvia

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
No 18 gadu vecuma
Tīklošanās
Jaunatnes darbinieki
Neformālā izglītība
Pašattīstība
Erasmus+