Projektu darbnīca Rīgas skolēnu pašpārvaldēm | Visas Iespējas
Pasākumi

Projektu darbnīca Rīgas skolēnu pašpārvaldēm

Pieteikšanās termiņš: 11. septembris, 2020

14. sep 2020, 14:00 - 14. sep 2020, 16:30

Apraksts:

Projektu darbnīcā būs iespēja uzzināt vairāk par Rīgas Skolēnu pašpārvalžu sadarbības projektu konkursa papildus kārtu, iepazīt projektu rakstīšanas un pieteikumu aizpildīšanas nianses, attīstīt idejas, atrast partnerus un saņemt atbildes uz dažādiem jautājumiem par projektu īstenošanu.

Darbnīca notiks tiešsaistē (Zoom platformā). Piesaki savu dalību darbnīcā līdz 11.septembrim https://forms.gle/L3VsUMPigJ3CH2Cu9 !

Kas tas par konkursu ❓

Ir izludināts Rīgas skolēnu pašpārvalžu sadarbības projektu konkursa papildus kārta. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas stiprina Rīgas vispārizglītojošo skolu un profesionālās izglītības iestāžu, kas īsteno profesionālās vidējās izglītības programmas, skolēnu pašpārvalžu kapacitāti, veicina to aktīvu iesaistīšanos izglītības iestāžu darbā un sekmē pašpārvalžu savstarpējo sadarbību.

✅  Viena projekta pasākumu un aktivitāšu īstenošanai paredzētais finansiālais atbalsts ir līdz EUR 500,00 un to piešķir partnerībām, kuras veido ne mazāk kā 2 Rīgas vispārizglītojošo skolu un profesionālās izglītības iestāžu, kas īsteno profesionālās vidējās izglītības programmas, skolēnu pašpārvaldes.

Projekti jāiesniedz elektroniski līdz 24.09.2020, visi iesniegtie projekti to komandām/pārstāvjiem būs jāprezentē konkursa komisijai 28.09.2020.

Papildus informācija, konkursa nolikums un pieteikumu formas pieejamas www.izglitiba.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi”.

Skolēnu pašpārvalžu sadarbības projektu konkursu 2020. gadā organizē Baltijas Reģionālais fonds Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments uzdevumā.

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildība
Apmācības
Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma
Cits
Tīklošanās
Neformālā izglītība
Inovācija
Skolēniem
Pašattīstība