Project stories evening/ Projektu stāstu vakars | Visas Iespējas
Pasākumi

Project stories evening/ Projektu stāstu vakars

Pieteikšanās termiņš: 10. decembris, 2019

10. dec 2019, 15:00 - 10. dec 2019, 17:00

Apraksts:

“Projektu stāstu vakars” ir neformālu stāstu vakars par pieredzi dažādos starptautiskos projektos. Jaunieši, kas piedalījušies Erasmus+ jauniešu apmaiņas un apmācību projektos dalīsies ar stāstiem, foto un video par saviem piedzīvojumiem citās valstīs. Būs arī neformālas aktivitātes un spēles no šiem projektiem!

Šajā vakarā dzirdēsi pieredzes stāstus no projektiem Maķedonijā, Rumānijā, Gruzijā, Latvijā un īpašs stāsts par pieredzi Zambijā, Āfrikā.

Šajā vakarā ne tikai dalīsimies ar dažādos projektos pieredzēto, bet arī atbildēsim uz jautājumiem: Kā pieteikties uz šiem projektiem❓ Kādi ir nosacījumi❓ Kādas ir iespējas❓ Kādi ir viņu un kādi var būt Tavi ieguvumi, piedaloties projektā kādā no Eiropas valstīm❓

Pasākuma valoda: angļu (latviešu)

Pasākums ir bez maksas. Tā laika tiks uzņemti vizuālie materiāli - fotogrāfijas un video, kas var tikt izmantoti organizācijas publicitātē.

Pasākumu organizē #EurodeskLatvija informatīvā tīkla koordinators Baltijas Reģionālais fonds. Studijas darbību finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Kultūra
Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma
Cits
Tīklošanās
Neformālā izglītība
Skolēniem
Studentiem
Ceļošana
Erasmus+