Finansējums

Pieejams finansējums sadarbībai ar ASV

Pieteikšanās termiņš: 31. augusts, 2019

30. jūn 2019, 21:00 - 31. aug 2019, 21:00

Apraksts:

Līdz 2019. gada 1. septembrim bezpeļņas organizācijas, biedrības un izglītības iestādes (skolas, augstskolas un institūti), kā arī jomu profesionāļi aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijai un atbalsta programmai Baltijas-Amerikas Dialogs, kas piedāvā finansējumu zināšanu apmaiņas veicināšanai starp Latviju un ASV.

Programma ir divpusēja, kas nozīmē, ka finansējums pieejams gan NVO sektoram, kas vēlas savam pasākumam Latvijā piesaistīt ekspertu no ASV, gan individuāliem profesionāļiem, kas vēlas doties uz ASV, lai dalītos pieredzē.

Jebkuras jomas nevalstiskās organizācijas, biedrības un izglītības iestādes var piesaistīt finansējumu ASV speciālista, eksperta vai vieslektora vizītes organizēšanai un uzturēšanās izdevumu segšanai. Pieejamais finansējums projektam ir līdz 10 000 ASV dolāru. ASV speciālists var tikt piesaistīts kā pasākuma galvenais eksperts vai arī kā viens no vairākiem runātājiem.

Savukārt dažādu jomu profesionāļi no Latvijas var pieprasīt finansējumu ceļa un uzturēšanās izdevumu segšanai, lai uzstātos jomai nozīmīgā pasākumā ASV. Pieejamais finansējums ir līdz 5 000 ASV dolāru.

Pieteikties Baltijas-Amerikas Dialogs programmas stipendijai var līdz 2019. gada 1. septembrim, nepieciešamos dokumentus iesniedzot elektroniski fonda mājaslapā

https://balticamericanfreedomfoundation.org/programs-awards-dialogue/

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Stipendija